Orhan Kural'dan Cem Yılmaz'a sert eleştiri

Güncelleme Tarihi:

Orhan Kuraldan Cem Yılmaza sert eleştiri
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 05, 2016 11:26

Zeytinburnu Belediyesi, Biruni Üniversitesi işbirliği ile "Eğitimli Personel, Sağlıklı Çevre" projesi protokolü imza törenine katılan İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz'ın İstanbul Teknik Üniversitesi'ne gelmesi ve kendisinin salona alınmaması üzerine yaşanan olayı değerlendirdi. Kural, bazı öğrencilerinin yatacak yeri bile olmadığını söyleyerek, "Öğrencilerden bazıları kütüphanede yatıyor. Lüks arabası tavşanlardan yapılmış kıyafetiyle üniversiteye gelip, öğrencilere küfür edip alay ediyor" dedi.

Haberin Devamı

Zeytinburnu Belediyesi ile Biruni Üniversitesi işbirliği ile "Eğitimli Personel, Sağlıklı Çevre Projesi protokolü imza törenine İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural da katıldı.

Orhan Kuraldan Cem Yılmaza sert eleştiri

Kural, burada yaptığı konuşmada Cem Yılmaz'ı topa tuttu. Prof. Dr. Orhan Kural, "Son zamanlarda beni televizyonda Cem Yılmaz ile ilgili gördünüz. Onunla mücadelem devam ediyor. Benim üniversiteme geldi. Şu anda benim üniversitemde, İstanbul Teknik Üniversitesinde, kütüphanede yatanlar var. Vallahi billahi kütüphanede yatıyorlar, gidecek yerleri yok. Ve, geliyor bu Cem Yılmaz üniversitemize, çocuklarla küfür ederek alay ediyor. Dünyanın parasını alıyor, vergi bile verdiği belli değil. Dedim ki, 'Niye geliyor benim üniversiteme'. Jaguar arabasıyla, üzerinde tavşanlardan yapılmış bir kıyafetiyle üniversiteye gelmiş. Ağzında sigarası. Ben de sponsor firmaya, "Onun yerine benim öğrencilerime burs verin' dedim" dedi.

Haberin Devamı

Orhan Kuraldan Cem Yılmaza sert eleştiri

 

BAKMADAN GEÇME!