Işın Karaca'nın eski eşi ile ilgili konuştu

Güncelleme Tarihi:

Işın Karacanın eski eşi ile ilgili konuştu
Oluşturulma Tarihi: Eylül 27, 2016 14:33

Şarkıcı Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, arkadaşından kullanmak için ödünç aldığı 60 bin lira değerindeki fotoğraf makinesi ve lensleri iade etmediği iddiasıyla adliyelik oldu

Haberin Devamı

Işın Karaca'nın fotoğrafçı olan eski eşi Sedat Doğan, kendisi gibi fotoğrafçı olan arkadaşı Ali İhsan Haykır'dan, yapacağı profesyonel çekim için fotoğraf ekipmanı istedi.

'GERİ VERİRİM' DEDİ

Işın Karaca ile olan arkadaşlığına güvenen Ali Haykır, Sedat Doğan'ın bu isteğini kabul etti. İkili, 4 Haziran günü İstanbul İstinye'de bir kafede buluştu. Sedat Doğan çekim bittikten sonra ödünç aldığı eşyaları Haykır'a iade etmek üzere fotoğraf makineleri, lensler ve laptopları teslim aldı. Fakat Doğan, çekimlerin bitmesine rağmen ödünç aldığı makineleri iade etmedi. Bunun üzerine Ali Haykır sürekli Sedat Doğan'ı telefonla aradı. Ancak Sedat Doğan, Haykır'ı oyalıyordu; aradığında telefonlara çıkmıyordu. Ali Haykır, geçtiğimiz günlerde İstanbul Taksim'de bir otelde konakladığını öğrendiği Doğan'ın yurtdışına gitmek üzere hazırlık yaptığını duyunca savcılığa başvurdu. İfadesine başvurulan Ali Haykır, Sedat Doğan'ın eşiyle arasında olan arkadaşlığına dayanarak profesyonel makine istediğini; değeri 60 bin lira olan makineleri aralarındaki güvenden dolayı teslim ettiğini söyledi.

 

Haberin Devamı

IŞIN KARACA SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Hesabındaki paylaşımında eski eşiyle ilgili çıkan haberlerden rahatsız olduğunu belirten Karaca,bu tür haberlerinin kızını etkilemesin istemediğini belirtti.

Işın Karacanın eski eşi ile ilgili konuştu

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!