Bir hata yaptılar kimse unutmadı

Güncelleme Tarihi:

Bir hata yaptılar kimse unutmadı
Oluşturulma Tarihi: Eylül 16, 2015 10:33

Gösteri dünyasının ünlüleri ne kadar iyi ya da yardımsever olmaya çalışırlarsa çalışsınlar yaptıkları en küçük bir hata bile yıllarca unutulmuyor. Belki de sırf bu kadar ünlü oldukları için başkası yapsa çoktan hafızalardan silinecek en küçük bir hareketleri bile kuşaklar boyu anlatılıyor. Üstelik her fırsatta kelimenin tam anlamıyla ısıtılıp ısıtılıp önlerine getiriliyor.

Haberin Devamı

İşte ünlülerin asla unutulmayan ve hiç affedilmeyen o hataları.

Bir hata yaptılar kimse unutmadı

O MESAJLAR BASINA YANSIYINCA

James Franco son dönemin en sevilen aktörlerinden biri.. Ama birkaç yıl önce 17 yaşındaki bir genç kızla sanal ortamda yaptığı yazışma basına yansıdı ve ne zaman Franco ile ilgili bir gelişme olsa hep gündeme geldi. 35 yaşındaki Franco; Instagram'da yazıştığı 17 yaşındaki genç kızın telefon numarasını istedi. Ona nerede kaldığını ve kendisiyle buluşmak isteyip istemediğini sordu. Bu yazışmaların görüntüleri de içeriği de basına yansıdı. Aktör ne kadar özür dilerse dilesin hiçbir işe yaramadı.

O ÖPÜCÜK HİÇ UNUTULMADI

Haberin Devamı

Bir hata yaptılar kimse unutmadı

Angelina Jolie, dünyanın en yardımsever ünlülerinden biri. Fakir ülkelerden çocuk evlat edindi, dünyanın dört bir yanındaki yoksul insanlar için yardım topladı. Zaten yıllardır Birleşmiş Milletler'in İyi Niyet Elçisi olarak da görev yapıyor. Ama 2000 yılındaki Oscar töreninde erkek kardeşine verdiği öpücük nedeniyle çok eleştirildi ve bu yaptığı, aradan geçen yıllara rağmen hiç unutulmadı.

İKİ KADINLA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Bir hata yaptılar kimse unutmadı

1988 yılında aktör Rob Lowe, öyle bir skandala karıştı ki... Georgia'da 16 ve 22 yaşlarında iki kadınla buluşan Lowe onlarla bir gece geçirdi. Bu gecenin ayrıntılarını içeren ve gizlice çekilen bir video ortaya çıkınca da aktör çok zor günler geçirdi. Her ne kadar Georgia'da 16 yaşında bir kız yetişkin kabul ediliyor olsa da Rob Lowe bu yaptığı yüzünden hep suçlandı.

TACİZ SUÇLAMASI

Bir hata yaptılar kimse unutmadı

Haberin Devamı

Billy Cosby ise yıllar önce işlediği ileri sürülen taciz suçlamalarıyla gündeme geliyor son dönemde. Gün geçmiyor ki bir kadın herhangi bir gazeteye demeç verip Cosby'nin gençlik yıllarında kendisini taciz ettiğini söylemesin. Şimdiye kadar bu kadınların sayısı 40'a ulaştı. Her ne kadar Bill Cosby bir ceza almasa da birçok kişi onu gördüğünde kafasında soru işaretleri beliriyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!