Deliha 2'nin konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Deliha 2'nin konusu ve oyuncu kadrosu

Güncelleme Tarihi:

Deliha 2nin konusu ne, oyuncuları kimler İşte Deliha 2nin konusu ve oyuncu kadrosu
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 11, 2021 11:15

Gupse Özay'ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği "Deliha 2" isimli film, 2018 yılında vizyona girmişti. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin konusu ve oyuncu kadrosu, sinemaseverlerin merak ettiği konu olarak dikkat çekiyor. Peki, Deliha 2'nin konusu ne, oyuncuları kimler?

Haberin Devamı

Filmde Gupse Özay'ın yanı sıra Eda Ece, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Mert Öner, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Özlem Akınözü, Şeyma Gökşenli, Caner Alkaya, Ali Atlan, Hüseyin Elçi, Erol Serçe ve Betal Özay rol aldı. İşte, Deliha 2'nin konusu ve oyuncu kadrosu...

Komediseverleri hedefleyen filmin konusu kısaca şöyle:

"Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha, aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha’nın şansı sonunda döner ve şık bir restoranda iş bulur. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?"

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!