Bu hafta hangi filmler vizyonda

Güncelleme Tarihi:

Bu hafta hangi filmler vizyonda
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 19, 2016 13:22

Sinema tutkunlarını bu hafta 2’si yerli toplamda 8 yeni film karşılıyor. X-Men: Apocalypse’in vizyona girdiği haftada İyi Adamlar, Yakışıklı Rocky, Misafir, Annemle Geçen Yaz, Alamet-i Kıyamet, Başımın Belası, 7. Gün gibi filmler izleyiciyle buluşuyor.

Haberin Devamı

Misafir ve Alamet-i Kıyamet gibi iki yerli filmin yanı sıra bu hafta 5 yeni film izleyiciyle buluşuyor. 6 Mayıs’ta vizyona giren Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı iki haftadır gişeyi domine ederken X-Men: Apocalypse geçtiğimiz gün vizyona girdi. X-Men serisinin yeni filmi X-Men: Apocalypse’in yanı sıra İyi Adamlar, Yakışıklı Rocky, Annemle Geçen Yaz, Başımın Belası ve 7. Gün sinema salonlarını şenlendiriyor.

 

X-MEN: APOCALYPSE

Bu hafta hangi filmler vizyonda

 

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu X-Men: Apocalypse, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda izleyicilerle buluştu. James McAvoy, Oscar Isaac, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Evan Peters, Sophie Turner, Kodi Smith-McPhee gibi isimlerin yer aldığı film, En Sabah Nur adlı dünyanın ilk mutantının dünyayı ele geçirmeye çalışmasını konu alıyor.

Haberin Devamı

İYİ ADAMLAR

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Beyaz perdenin iki sevilen oyuncusunu bir araya getiren İyi Adamlar, haftanın eğlenceli filmlerinden. Oscar Ödüllü Russell Crowe ve Ryan Gosling’in başrolde yer aldığı filmde Kim Basinger, Matt Bomer ve Margaret Qualley yer alıyor. Shane Black’in yönetmen koltuğunda oturduğu film 1970’li yılları perdeye taşıyor. Holland March ve kiralık katil Jackson Healy, kayıp bir kızı bulmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Ancak araştırmaları kendilerini şok edici bir komplonun içerisine çeker.

YAKIŞIKLI ROCKY

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı John Wick filminden esinlenen Bollywood filmi Yakışıklı Rocky, Hint sinemasına özgün öğelerle izleyici karşısına çıkıyor. Niskihant Kamat’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde John Abraham, Shruti Haasan, Nishikant Kamat, Nathalia Kaur gibi isimler yer alıyor. Film, Goa’da işlettiği dükkânıyla mütevazı bir yaşam süren “Rocky” Kabir Ahlawat’ın etrafında dönüyor.

 

Haberin Devamı

MİSAFİR

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Hazan Mevsimi ve Bir Panayır Hikayesi gibi dramatik belgesellerle adından söz ettiren Mehmet Eryılmaz’ın senaryosunu yazıp yönettiği film, babaevinden kovulan Nur’un uzun yıllar sonra ölüm döşeğinde olan annesinin yanına gelmesini anlatıyor. Filmde Zümrüt Erkin, Tamer Levent, Ayten Uncuoğlu, Hale Akınlı, Ersin Umut Güler, Fatih Al gibi isimler yer alıyor.

 

ANNEMLE GEÇEN YAZ

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Brezilya sinemasının adından söz ettirmiş yönetmeni Anna Mulaert’ın kamera arkasına geçtiği film Annemle Geçen Yaz. İktidar ve sevgiye dair mizahla harmanlanan filmde Regina Case, Camila Mardila, Michael Joelsas, Helena Albergaria gibi isimler yer alıyor.

Haberin Devamı

ALAMET-İ KIYAMET

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Haftanın tek yerli korku filmi olan Alamet-i Kıyamet, 1999 senesinde ülkemiz ve dünyada yaşanan olayları farklı bir dille anlatıyor. Doğa Can Anafarta’nın kamera arkasına geçtiği filmde Büşra Çubukçuoğlu, Funda Ersin, Murat Onuk, Doğuş Gün Demir, Müge Esmeray, Belgi Saygı, Sedat Savrak, Enis Zeytinler gibi isimler yer alıyor.

BAŞIMIN BELASI

Bu hafta hangi filmler vizyonda

Sean Mewshaw’ın yönetmen koltuğunda oturduğu romantik-komedi, ünlü müzisyen Hunter Miles’in biyografisini yazmak isteyen eşi ve üniversite öğretim görevlisi Andrew’un karşı karşıya gelmesini anlatıyor. Filmde Jason Sudeikis, Rebecca Hall, Diana Agron, Blyte Danner, Griffin Dunne gibi isimler yer alıyor.

Haberin Devamı

7. GÜN

Bu hafta hangi filmler vizyonda


Kelvin Tong’un yönettiği filmin başrollerinde Elizabeth Rice ve Matthew Settle yer alıyor. Film, başarılı bir gazetecinin ölen kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postaların peşine düşmesini konu alıyor.

 

sinemajor.com tarafından hazırlanmıştır. 

BAKMADAN GEÇME!