Bir dönem gençliğinin gözdesiydi: Luke Perry öldü

Güncelleme Tarihi:

Bir dönem gençliğinin gözdesiydi: Luke Perry öldü
Oluşturulma Tarihi: Mart 05, 2019 10:04

ABD'li ünlü oyuncu Luke Perry 52 yaşında hayatını kaybetti.

Haberin Devamı

Perry'nin halkla ilişkiler temsilcisi Arnold Robinson, yaptığı açıklamada, 1990-2000 yıllarında yayımlanan "Beverly Hills, 90210 (Evimiz Hollywood'da)" adlı diziyle hafızalara kazınan 52 yaşındaki Perry'nin yaşamını yitirdiğini bildirdi.

Perry, geçen hafta çarşamba günü Los Angeles'daki evinde geçirdiği felç nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

EVİNDE FELÇ GEÇİRMİŞTİ

Bir dönem gençliğinin gözdesiydi: Luke Perry öldü

1990'lara ve 2000'lerin ilk dönemine damgasını vuran Beverly Hills 90210 dizisiyle hafızalarda yer eden aktör Luke Perry, hastaneye kaldırıldı. Sherman Oaks'taki evinde felç geçiren oyuncu, hastaneye kaldırıldı ve yapılan ilk müdahalenin ardından doktorlar tarafından yapay komaya sokuldu ve uyutuluyor.

Haberin Devamı

2015 yılında bağırsaklarında kötü huylu tümör bulunan Perry, o dönemde operasyon geçirip tedavi görmüştü.21 yaşında bir oğlu ve 18 yaşında bir kızı bulunan Perry, son olarak Riverdale adlı yapımda rol alıyordu.

Bir dönem gençliğinin gözdesiydi: Luke Perry öldü

Kötü haberin duyulmasıyla birlikte Perry'nin meslektaşları ve arkadaşları da sosyal medya aracılığıyla üzüntülerini diye getirdi. Beverly Hills 90210 dizisinde birlikte rol aldığı Ian Ziering, Perry ile ilgili kötü haberi aldığında derin bir üzüntü hissettiğini belirterek herkesi aktör için dua etmeye çağırdı.

Shannen Doherty de sosyal medya hesabından "Arkadaşım. Sana sımsıkı sarılıyorum" diyerek üzüntüsünü diye getirdi.

Ancak yapılan tüm müdahaleler sonuçsuz kaldı ve Perry hayatını kaybetti. 

BAKMADAN GEÇME!