David Beckham, biseksüel öykülerime bayılıyordu

Güncelleme Tarihi:

David Beckham, biseksüel öykülerime bayılıyordu
Oluşturulma Tarihi: Nisan 11, 2004 01:14

David Beckham’ın eski asistanı Rebecca Loos, ünlü futbolcunun anlattığı biseksüel fantezilere bayıldığını söyledi. ‘Onun hayatına eğlence ve seksi yeniden soktum’ diyen Ross, saatlerce seviştiklerini söyledi.

REAL Madrid’in süperstarı David Beckham’ın eski asistanı 26 yaşındaki Rebecca Loos, 300 bin sterline News of the World Gazetesi’ne sattığı gönül macerasıyla ilgili ilk kez konuştu. Madrid’de yeni bir hayat kurmaya çalıştığı dönemde Beckham ile birlikte olduğunu itiraf eden Loos, ‘Hakkımda birçok şey yazıldı ki bunların çoğu ya gerçek değildi ya da acaip bir abartmaydı. Ve şimdi gerçekleri, ayrıntılarını benden dinleyin. O biseksüel hikayelerimden çok etkileniyordu. Saatlerce oral seks yaptık’ dedi.

Beckham ile çok ateşli bir beraberlik yaşadıklarını anlatan biseksüel Loos, şunları anlattı: ‘Seks ve eğlence, benimle birlikte yeniden hayatına girmişti; bunların eksikliğini duyuyordu. Vücuduma bayılıyordu ve ben de onun vücuduna.

OTELDEKİ İLK GECE

Biseksüelliğime takmıştı. Lezbiyen ilişkilerimi tüm ayrıntılarıyla anlatmamı istiyordu. Kadınlarla birlikteliklerim onu tetikliyordu. Victoria’nın en eski dostlarından Maria Louise, o gece bizimleydi ve lezbiyen öykülerimi onaylamıyordu. Oteldeki ilk gecemiz harika geçti. Saatlerce seviştik. Saatlerce oral seks yapabilirdik. İnanılmaz bir deneyimdi.

Bazen erkekler hakkında da konuşurduk. Çekici bulduğu farklı erkeklerden bahsederdi. Sözleri eşcinsel anlamda değildi, ancak öylesine liberal görüşleri vardı ki şok oldum. Ertesi gece bir barda buluştuk ve geceyi yine otelde geçirdik. 22 Eylül’de Ronaldo’nun doğum günü partisinde David Beckham, İspanyol süpermodel Esther Canadas ile tanıştı. Canadas’a da cep telefonundan seks mesajları gönderdiğini öğrendiğimde kızmadım, ama ilişkimiz değişti. O sadece gönül eğlendiriyordu. Kesinlikle birden fazla cep telefonu vardı.’
Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!