Çekimler martta başlıyor

Güncelleme Tarihi:

Çekimler martta başlıyor
Oluşturulma Tarihi: Aralık 12, 2011 00:00

“KEŞANLI Ali Destanı”nda başrol oynayan Belçim Bilgin, eşi Yılmaz Erdoğan’ın yedi yıldır üzerinde çalıştığı “Mükellefiyet Zamanında Aşk” filmi için de kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor

Haberin Devamı

 Bilgin, eşinin verem yüzünden ölen iki genç şairin öyküsünden yola çıkarak kaleme aldığı filmin çekimlerine mart ayında başlanacağını söyledi: “Çok büyük bir iş. Film için koca bir şehir kurulacak. Yılmaz bu projede fazlasıyla hassas. Şairlerle birlikte yaşıyor, bazen o şairlerin ona yazdırdığını söylüyor. Çekimler mart gibi başlayacak.” Eşiyle ilk kez aynı filmde oynayacak olan ünlü oyuncu, “Karşılıklı oynayacağımız birkaç sahne olacak” dedi.

Zirvede başladı

KANAL D’nin yeni dizisi “Keşanlı Ali Destanı”, daha ilk bölümden milyonları ekran başına kilitledi. Haldun Taner’in eserinden uyarlanan, yönetmenliğini Çağan Irmak’ın, başrollerini ise Nejat İşler ve Belçim Bilgin’in üstlendiği dizinin ilk bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 7.8 reyting ve yüzde 22.7 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

 

Haberin Devamı

                                             

 

 

 

 

 

 


 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!