Futbolun başına geç Ali Bey

Güncelleme Tarihi:

Futbolun başına geç Ali Bey
Oluşturulma Tarihi: Nisan 11, 2015 12:26

İnan Kıraç ile başkan Yarsuvat, yaptıkları sürpriz görüşmede Ali Dürüst’ten başkan adayı Dursun Özbek’e destek olmasını istedi. Özbek de, Dürüst’e Florya’da Abdurrahim Albayrak ile mesaiye devam etmesi önerisinde bulundu.

Haberin Devamı


G.SARAY’da sürpriz zirve… Sarı kırmızılı kulüpte kongre kulisleri hızlanırken, çarşamba günü yapılan Divan Kurulu başkanlığı seçimlerinin ardından camianın 3 önemli ismi, İnan Kıraç, başkan Duygun Yarsuvat ve Ali Dürüst bir araya geldi.
Galatasaray Eğitim Vakfında buluşan duayenler, 23 Mayıs’taki kongreyi masaya yatırdı. Ve İnan Kıraç ile başkan Duygun Yarsuvat, Ali Dürüst’e “Özbek’e destek ol” dedi.
Kıraç ve Yarsuvat, Ali Dürüst’ten, Abdurrahim Albayrak ile birlikte kongrede başkan adayı Dursun Özbek ile hareket etmelerini isterken, “Florya’daki bu düzen bozulmasın” görüşünü dile getirdi.

‘ALBAYRAK’LA İKİNİZ İYİSİNİZ’

Başkan adayı Dursun Özbek’in de Ali Dürüst’e, futbolun yönetildiği Sportif AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı teklif edeceği ortaya çıktı.
Özbek’in, Florya’daki düzenin devamı adına Ali Dürüst’e, “Başarıyla giden sistem bozulmasın. Abdurrahim Albayrak ile bu işi iyi yapıyorsunuz. Futbolun başına geçin” teklifiyle takımdan mesai harcamasını isteyeceği öğrenildi.

Haberin Devamı

YALMAN’IN LİSTESİNDEN İKİ İSİM

Güçlü bir ekip kurmak adına çalışan Dursun Özbek’in yönetim kurulu listesine Ekim ayında seçime giren eski başkan Alp Yalman’ın listesinden de en az 2-3 isim alarak camiaya ‘birlik-beraberlik’ mesajı vermek istediği konuşuluyor. Alp Yalman’ın listesinden Simit Sarayı’nın sahibi Abdullah Kavukçu ile Nasuhi Sezgin’in Özbek’in yönetiminde yer alması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!