Fenerbahçe'den anlamlı proje

Güncelleme Tarihi:

Fenerbahçeden anlamlı proje
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 06, 2014 10:49

2011'de yaşanan deprem felaketinin ardından yaşamlarını konteyner kentte sürdüren Vanlı çocuklar, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne konuk oluyor.

Haberin Devamı

Geçtiğimiz yıl Sanatçı Rojin'in girişimleriyle başlatılan, "Van Benim Ben Vanım" projesiyle, depremin ardından yaşamlarını konteyner kentlerde güç koşullarda sürdüren ailelere dikkat çekilmesi amaçlanıyor.
Daha önce bu tür çeşitli sosyal sorumluluk projelerine memnuniyetle ev sahipliği yapan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Başkanı Aziz Yıldırım, Vanlı çocuklara kucak açarak, Karabükspor maçı öncesinde onlara yine rüya gibi bir gün yaşatmayı amaçlıyor.

TOPAL AİLESİ'NİN ROLÜ ÇOK BÜYÜK

Pek çok sosyal sorumluluk projesinde önemli rol alan ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün "Rüya Bir Gün" projesinin mimarı olan Mehmet Topal'ın eşi Selda Topal, bu organizasyonda da büyük rol oynuyor.

PROJEDE AZİZ YILDIRIM'IN KIZLARI VE FENERBAHÇELİ ESKİ YÖNETİCİ YASEMİN MERÇİL'İN DE İMZASI VAR

Haberin Devamı

Selda Topal'ın yanı sıra, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Gamgam ve Gülşah Gordi, Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticisi Yasemin Merçil de yemekte çocuklara eşlik edecek.
Türk Hava Yolları'nın ulaşım sponsorluğunu üstlendiği çocuklar, Fenerbahçeli sanatçı Funda Arar'ın eşliğinde 8 Mayıs 2014 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na 12:40'ta inmesi beklenen Vanlı minik misafirleri Rojin karşılayacak; öğle yemeğinde Etiler Develi Restaurant'ın misafiri olacak.

FUTBOLCULARLA BİR ARAYA GELECEKLER

Yemek sonrası Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde futbolcularla bir araya gelecek olan çocukları, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Sarıyer Belediyesi Konukevi'nde ağırlayacak.
Vanlı depremzede çocuklar Fenerbahçe ile dolu İstanbul gezisinin ardından yine THY'nin sponsorluğunda evlerine geri dönecek.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!