GeriEkonomi Yılbaşı alışveriş festivali başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılbaşı alışveriş festivali başlıyor

Yılbaşı alışveriş festivali başlıyor

Küre Fuarcılık bu yıl 01-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Ataşehir Migros yanında Markalar Fırsat Çadırı ve Yöresel Ürünler&Geleneksel El Sanatları etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Küre Fuarcılık tarafından organize edilen ve ana destekçisi Barok Diamond olan, “Yılbaşı Alışveriş Festivali”, bugün saat 11.00’de kapılarını açıyor. 18 gün ziyaret edilebilecek olan etkinlikte 3 ayrı çadır bulunuyor.

YÜZDE 70 İNDİRİM

Bir çok ünlü markanın yer aldığı ve yüzde 70’e varan indirimlerin bulunduğu markaların yanı sıra Barok Diamond kuyumculuk günün trend ve modelleri ile binlerce altın ve mücevheratını yüzde 50 indirimlerle ziyaretçilerle buluşturacak. Aynı zamanda tüm pırlantalı alış verişlerde hoş kokulu kolye hediye edilecek.

YÖRESEL LEZZETLER

Sağlıklı ürünler ve yöresel lezzetler buluşmasında ödüllü bir çok ürün yer almakta. Oscar ödüllü tereyağı ve peynir çeşitleri, 14 kromozomlu genetiği değişmemiş 10 bin yıllık siyez buğdayı, organik kovan balları, Kars’ın hakiki meşhur kaşarı ve gravyer peyniri, taş sıkma zeytinyağı, arı sütlü propolis krem gibi birçok ürün halkla buluşuyor.

EL SANATLARI

Kültür ve Turizm Bakanlığı UNESCO sanatkarı Kadir Yılmaz çini ve seramiğin tarihçesini etkinlik süresince uygulamalı olarak anlatacak. Aynı zamanda gümüş ve bakır, ahşap işlemeleri, eski eser ve antika üzerine retro çalışmaları da bu etkinlikte yerini alıyor.

 

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False