XVS coin nedir? Hangi borsalardan alınır? Venus ne zaman çıktı? Ne iş yapar?

Güncelleme Tarihi:

XVS coin nedir Hangi borsalardan alınır Venus ne zaman çıktı Ne iş yapar
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 21, 2022 03:18

Xvs coin, geçtiğimiz yılın ilk aylarında piyasaya sürülmüş olan bir coindir. Pek çok kripto para yatırımcısının kısa süre içinde dikkatini çekmeyi başardı. Zaman içinde bu coin, inişli çıkışlı bir grafik sunuyor. Son günlerde ise xvs coin birden sıçrama yaşayarak yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. XVS coin nedir tüm detayları ile sizler için derledik.

Haberin Devamı

Venüs ağında çalışan XVS Coin, günümüzde yatırımcısını mutlu etmeyi başarıyor.

XVS Coin Nedir?

XVS Coin, Venüs platformunda yer alan yerel bir kripto para birimidir. Binance akıllı zinciri ile geliştirilen Venüs Coin, merkeziyetsiz finansal işlemler için kullanılan bir tokendir. Venüs platformunda ise, BEP-20 yönetişim token şeklinde yer alan XVS Coin, sahiplerinin ise, yönetime oy vererek katılabilmelerine imkan tanıyan bir yönetişim tokenidir. Likidite havuzlarında ve borçlanma havuzlarında kullanılabilen altcoin, yatırımcıya alım satım dışında da kar elde etme şansı sunuyor.

XVS Coin Hangi Borsalardan Alınır?

Venüs (XVS) Coin satın almak için izlenecek adımlar ise şunlardır:

Venüs (XVS) Coin, Binance, Pancake Swap, Gate.io, Open Ocean gibi çeşitli kripto para borsalarında işlemde klan bir tokendir. Seçilen borsadan bu token satın alınabilir.

Haberin Devamı

Borsadan hesap açılışı yapıldıktan sonra, sistemin sunduğu KYC adımları da dikkatli bir şekilde tamamlanmalıdır.

Kimlik tanımlama yapıldıktan sonra hesap aktifleştirilerek borsa hesabına alım yapılabilmesi için para yatırılır.

Para hesaba yatırıldıktan sonra borsadan istediğiniz zaman XVS Coin paritesinin görüleceği işlem sayfasına erişilmesi gerekir.

Bu bölümde karşınıza çıkan güncel fiyattan ya da uygun bir fiyattan XVS Coin alım emri verilebilir.

Emir onayından sonra hesaba geçen VXS Coin miktarı ise, sanal cüzdanda ya da daha güvenli olan donanım cüzdanlarda rahatlıkla saklanabilir.

Tüm bu adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde izleyenler, başarılı bir şekilde token alımını tamamlarlar.

Venus Ne Zaman Çıktı?

Venus, sentetik stabilcoin protokolü olarak ve Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş olarak bilinir. Protokol ise, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ekosistemine kullanımı çok kolay bir kripto varlık ödünç alma ve ödünç verme çözümü sunarak, kullanıcıların işlem ücretlerinden çok daha az kaybederken yüksek bir hızda teminat karşılığında ise doğrudan borç almalarını sağlar. Projenin geliştirilmesi ise, Swipe proje ekibi tarafından profesyonel bir şekilde yürütülüyor.

Haberin Devamı

Venüs’ün en temel hedefi ise, topluluk yönetimi yolu ile ademi merkeziyetçiliği sağlamak olarak bilinir. Venus diğer adı ile de geçtiğimiz yılın ilk aylarında piyasaya sürüldü. Pek çok kripto para yatırımcısının dikkatini kısa bir süre içinde çekmeyi başarmıştır. Zaman içinde pek çok kişiye inişli çıkışlı bir grafik sunmuştur. Son günlerde ise, xvs coin çok ciddi bir sıçrama yaşamıştır.

Venus Ne İş Yapar?

Venus, son zamanlarda xvs coin geafiği inanılmaz bir şekilde yükseliş göstermiştir. Günümüzde xvs coin fiyatı ise, conimarketcup borsasında 124 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Son günlerde ise, Elon Musk’ın açıklamalarından sonra daha da düşüşe geçen bu kripto para dünyasında xvs coin yükselişi kısa zaman içinde pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor. Dolayısı ile xvs yorum, nasıl alınır ve ne kadar gibi konular da sıkça araştırılıyor.

Haberin Devamı

Xvs coin diğer adı ile Venus coin olarak da bilinir. Piyasada çok bilinen ve çok dikkat çeken bir coindir. Binance borsası üzerinde çok otoritesi olmayan DeFi işlemleri için ayrı bir platform oluşturur. Venus coin projesi, 3 temel sac ayağında gelişir. Bunlar ise;

Yatırımcıların en garantili şekilde kredilendirmesi sağlanır.

Kullanıcılarına ise, faiz kazandırır.

Venus projesinin coini 1 USD’ye sabitlenmiştir.

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: