GeriEkonomi SOTCA ödüllerinin sahipleri belirlendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SOTCA ödüllerinin sahipleri belirlendi

SOTCA ödüllerinin sahipleri belirlendi
refid:27491925 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü, uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen, başarılı gayrimenkul projelerine ödül verilecek "Sign of the City Awards" etkinliğinde geri sayım başladı. Sektörün deneyimli isimlerinin yer aldığı jüri, iki gün süren toplantının ardından yarışmanın finalistlerini ve ödül kazanan projeleri belirledi.

Jüri Başkanı Dr. Y. Müh. (Mimar) Doğan Hasol önderliğinde toplanan 15 kişilik jüri, her kategoride tamamlanmış ve devam eden finalist projeleri değerlendirerek ödül sahiplerinin seçti. Jüri üyeleri yarışma için 1 Ocak 2012 tarihi itibariyle tamamlanmış ve proje aşamasında olan 142 farklı projeye ait 199 başvuruyu değerlendirdi.

Son değerlendirme toplantısı hakkında bir açıklama yapan Hasol, en önemli değerlendirme kriterlerinin öncelikli olarak sektöre örnek teşkil edecek projeler olduğunu söyledi.

"Sign of the City Awards"’ yarışmasında “Onur Ödülü” ve “En İyi Konsept Mimari Tasarım” hariç 16 kategoride 32 adet tamamlanmış ve devam eden proje ödülü sahiplerini bulacak. Ödül sahipleri Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus’da düzenlenecek törende açıklanacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle