GeriEkonomi Şirketlerle nakliyecileri internette buluşturdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şirketlerle nakliyecileri internette buluşturdu

Şirketlerle nakliyecileri internette buluşturdu
refid:27459591 ilişkili resim dosyası

Aslanoba Grubu bünyesinde kurulan Webnak, KOBİ’ler ile nakliyecileri internet ve mobil ortamındataşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirme amacı taşıyor

Aslanoba Grubu Kurucusu Hasan Aslanoba, “Webnak ile Türkiye’nin herhangi bir noktasından dönüş yapacak olan nakliyeciler talebi görerek, en uygun fiyatı sunabiliyorlar. Bilgisayar başında olmasalar dahi mobil uygulama üzerinden cep telefonlarından teklif verebiliyorlar. Böylece nakliyecilerin fazla masraf, kilometre, garajda bekleme, ekstra ödeme ve dönüş yükü bulamama gibi sorunlarına son vereceğiz. Bu model ile KOBİ’ler, yüklerine en uygun aracı en kısa zamanda ve makul fiyat altında buluyor olacaklar” dedi.

GPS üzerinden online takip
KOBİ’lerin en büyük sorunlarından biri olan lojistik, çok daha az maliyet ve iş yükü hedefiyle yola çıkan yepyeni ve verimli bir iş modeli ile kolaylaşıyor. İlk olarak 5 bölgede Tüm Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve 5 bölgede hizmet noktasına sahip Webnak’ın avantajları hakkında bilgi veren Hasan Aslanoba, Webnak’ın kurduğu altyapı sayesinde taşıma işlemini yapan aracının nakliye başlangıcından teslimata kadar GPS üzerinden online takip edilebildiğini ve hatta gelecek aracın daha önce yaptığı taşımalarda gösterdiği performansın görülebildiğini söyledi.

Türkiye’de yaklaşık 500 bin kamyon şoförü bulunduğunu ve günlük ağır yük taşıma sayısının 180 bin olduğunu kaydeden Aslanoba, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün dünyada teknolojinin birçok sektörü dönüştürdüğünü ve büyük değişimlerin olduğunu gözlüyoruz. Biz de taşımacılarımızın ve işletmelerimizin internet aracılığıyla verimli ve güvenli lojistik imkanlarına kavuşması için Webnak ile onlara kolay iş yapmanın kapılarını açıyoruz. Talep-teklif bazlı sistemimiz ile şirketler ile nakliyecilerin üzerinden prosedüre ilişkin tüm yükleri alıyoruz. KOBİ’lere ve nakliyecilere açık eksiltmeli teklif sistemi ile en iyi fiyatı yakalama fırsatı sunuyoruz. Operasyon ekibimiz ile sisteme dahil olan her aracın fotoğrafından belgelerine kadar tüm evraklarını inceleyip onaylıyoruz. Türkiye’de ilk defa online nakliye sigortasını biz hayata geçirdik. Tüm gönderici firmalarımıza da diledikleri takdirde bu imkanı sunuyoruz.”

Üyelik ücretsiz

Webnak sayesinde hem zamandan hem enerjiden tasarruf edildiğini ifade eden Aslanoba, bu sayede firmaların daha temiz bir çevreye de katkıda bulunabileceğini söyledi. Aslanoba, Webnak’a üye olmanın ve teklif almak için talep oluşturmanın ücretsiz olduğunu, başarıyla sonuçlanan tekliflerden ise 10 TL ile 50 TL arasında ücret alındığıi bilgisini verdi.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False