Mutfakta ömür boyu garanti

Mutfakta ömür boyu garanti

Mutfak ve sofra sektöründe faaliyet gösteren Karaca Grup, bünyesinde yer alan Emsan markası ile tüketiciye 'ömür boyu garanti' hizmeti vermeye başlayacağını duyurdu.

Haberin Devamı

ÖMÜR boyu garanti ile tüketici güveninin de ömürlük olacağını ifade eden Karaca Grup İcra Kurulu üyesi Galip Bağcı, "Türkiye'de bir ilke imza atarak ömür boyu garanti logosu olan tüm ürünleri ömürlük ürünler olarak nitelendirdik. Ömür boyu garanti ile özellikle kadınların ömür boyu güvenebileceği, onları mutfakta yarı yolda bırakmayan bir yol arkadaşı olduğumuzu göstermek istedik. Emsan, bugüne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla, tüketici güvenini kazanmıştı. Ürünlerimize ömür boyu garanti vererek tüketicinin güvenini bir 'hizmet sözleşmesine' de dönüştürmüş oluyoruz" dedi.

YÜZDE 50’LİK BÜYÜME

Emsan'ın 2008'de Karaca Grup bünyesine dahil edildiğini hatırlatan Emsan Genel Müdür Yardımcısı Arif Yıldırım, ““Emsan olarak 2017 yılına göre bu yıl yüzde 50 büyüme kaydettik.  Yine 2017 yılının ilk 3 çeyreğine göre sofra kategorisinde yüzde 51, mutfak kategorisinde yüzde 44, küçük ev aletleri kategorisinde yüzde 162 oranında büyüdük” dedi.

Haberin Devamı

1.4 MİLYAR TL CİRO

KARACA Grup hakkında bilgi veren Galip Bağcı ise, "Karaca Şirketler Grubu 1973 yılında kuruldu. 5 markamız ile hizmet veriyoruz. Grup olarak 2018'de 1.4 milyar TL ciro elde ettik. 2019 hedefimiz ise 1.8 milyar TL. Toplamda 15 ülkede faaliyet gösteriyoruz" diye konuştu. aletleri kategorisinde yüzde 162 büyüdük" dedi. 2018'de mağazalaşmaya başladıklarını söyleyen Yıldırım, "Emsan markası toplamda 14 mağazaya ulaştık. Bunu da 7 ay içinde gerçekleştirdik. 2019'da ise 50 mağaza açmayı hedefliyoruz. Bunun 40'ı Türkiye'de 10'u ise yurtdışında olacak. E-ticarete de büyük önem veriyoruz. Son bir yılda e-ticarette de yüzde 400 büyümeyi başardık. 2019'da ise e-ticarette büyüme hedefimiz yüzde 200" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası: