Tolunay Kafkas'tan flaş açıklamalar! '40 yıldır böyle sezon görmedim! İnsanı aptal yerine koymayın'

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Nisan 25, 2024 09:37

Ziraat Türkiye Yarı Final ilk maçında deplasmanda Trabzonspor'a 3-2 mağlup olan Fatih Karagümrük'te Teknik Direktör Tolunay Kafkas maç sonrası dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Haberin Devamı

Ziraat Türkiye Yarı Final ilk maçında deplasmanda Trabzonspor'a 3-2 mağlup olan Fatih Karagümrük'te Teknik Direktör Tolunay Kafkas, oyuna çok iyi başladıklarını belirterek, "Çok iyi başladığımız bir maç oldu. Set oyununu takım gole kadar çok iyi oynadı. Eşitliği yakalayana kadar maç planının olduğu iyi bir Fatih Karagümrük vardı. Çok kötü gol yedik. Golleri biz kendimiz yedik. Toparlamaya çalıştık ama set oyunuyla ilgili sıkıntılarımız oldu. Çalıştığımızın dışına çıktık. Görüntü hiç istemediğim, iyi olmayan bir görüntüye döndü. Sonuç beraberlikle de bitebilirdi. Kazanabilirdik de. Trabzonspor'u tebrik ediyorum ama biz turu ikinci maça taşıdık. Ligde maç kazanırsak, kupa maçını da iyi seviyede çıkartacağımıza iniyorum" dedi.

"40 YILDA BÖYLE BİR SEZON GÖRMEDİM"

Maçın hakemiyle ilgili olarak ise Kafkas, "Ben hakemlerle ilgili fazla konuşmuyorum ama bazı şeyleri de yanlış anlıyorlar. İyi şeyler hissettirmiyorlar. Yumruk atan oyuncuyu görmezden gelip sırtını dönüyorsan, takımın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre hareket ediyorsanız bu bize iyi şeyler his ettirmiyor. Zor bir sezon geçiyor hepimiz için çok şey gördüm 40 yıl içeresinde ama bu sezonki gibi görmedim. Bir an önce bitmesinde bütün takımlar için bir hayır var diyorum" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

"KİMSEYİ APTAL YERİNE KOYMAYIN!"

Kafkas açıklamalarının devamında şunları söyledi:

"Cemal Süreya'nın çok güzel bir lafı vardır, "Yukarılarda hem kartallar hem de yılanlara rastlarsın" der. Biz uçarak geldik buralara sürünerek gelmedik. Ben hakemlerle ilgili de konuşmuyorum. Maçı yönetim şekilleri iyi şeyler değil. Sonuçta yenildik, hiçbir sorun yok. Trabzonspor kendi camiam ama lütfen yapmayın. Kimseyi aptal yerine koymayın. Gördüğünü çal"

"VAR KAYITLARI AÇIKLANMAMALI"

VAR kayıtlarının açıklanmasının doğru olmadığını söyledim. Ben doğru bildiklerimi söylüyorum. 40 yılımı verdim bu işe.

BAKMADAN GEÇME!