Kadın girişimcilere eğitim desteği

Güncelleme Tarihi:

Kadın girişimcilere eğitim desteği
Oluşturulma Tarihi: Nisan 02, 2024 07:00

Sunduğu bayilik iş modeliyle mahalle esnafını destekleyen ve kadın bayilerinin sayısını artırmayı hedefleyen Seç Market; kadın girişimcilere yönelik başlattığı destek programını bu sene de sürdürüyor.

Haberin Devamı

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle çevrimiçi düzenlenecek “Kadın Girişimcilik ve Perakende Yönetimi Eğitim Programı” kapsamında ‘Etkin İletişim ve Motivasyon’, ‘Perakendeciliğin Temelleri’ ve ‘Dijital Dönüşüm’ gibi konular yer alacak.

Başvuruların 4 Nisan 2024 tarihine kadar devam edeceği programa öncelikle kendi işini kurmak isteyen, halihazırda girişimci olan veya girişimci olmayı hedefleyen, özellikle gıda ve perakende sektöründe bir iş yeri sahibi olmak isteyen kadınların başvurması amaçlanıyor. Kadın girişimciliğine ve kadınların ekonomik olarak güçlenmesine destek olmak amacıyla “Gücünle Gülümse” projesini hayata geçirdiklerini dile getiren Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, kadın girişimcilerin desteklenmesine yönelik çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

 

BAKMADAN GEÇME!