Fazlaları depoya kaldırıyor

Güncelleme Tarihi:

Fazlaları depoya kaldırıyor
Oluşturulma Tarihi: Şubat 11, 2017 21:21

EVLERDEKİ, ofislerdeki veya yazlıklardaki fazla eşyalar, apartman dairesi gibi fazla yerin olmadığı alanlarda yaşayanlar için sorun olabiliyor. Bu sorun için en iyi çözümlerden biri olan kiralık depolama alanları Türkiye’de de hızla yaygınlaşıyor.

Haberin Devamı

2015’te hizmet vermeye başlayan Edepola.com da bunlardan biri. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre aylık 77 TL’den başlayan 3 farklı depolama alanı sunan Edepola.com, sahip olduğu taşıma ekibiyle depolanacak eşyaların taşınmasını da sağlıyor. Edepola.com Kurucu Ortağı Birce Koca, kullanılmayan veya fazla eşyaları koyacak yer bulamayanlara, kendine daha geniş yaşam alanı açmak isteyenlere, evlerindeki tadilat süresince eşyalarını koruma altına almak isteyenlere, kentsel dönüşüm ile evlerinden ayrılıp eşyalarını kısa süreli depolamak isteyenlere, dönemsel olarak taşınmak zorunda kalanlara, kısa süreli depolama yaparak mal satan ticari işletme ve e-ticaret girişimleri sahibi müşterilere hizmet verdiklerini belirtiyor.

GELİP ALIYOR

Ana ürün olarak üç seçenekleri olduğunu ifade eden Koca, “Aylık olarak standart depo 77 TL+KDV, büyük depo 144 TL+KDV, XL depo ise 177 TL+KDV. Gebze’de yer alan 27 bin m2’lik depolama alanımızda müşterilerimizden aldığımız ürünleri saklıyoruz. Şu anda İstanbul ve Kocaeli’de hizmet veriyoruz” dedi. Web sitesi üzerinden “Neler Sığar?” sayfasıyla hesaplama imkânı sunduklarını da aktaran Koca, nasıl çalıştıklarını şu şekilde aktarıyor: “Kullanıcılar, eşyaların hacimlerini sisteme giriyor. Kaç adet ve hangi tip depolara ihtiyacı olduğunu bu sayfadan görebiliyor. Dilerlerse Edepola.com’un sunduğu eşya depolama öncesi keşif hizmetinden faydalanabiliyor. Depolama tarihi seçtildikten sonra online ödeme dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçeneklerinden birisiyle siparişini web sitesi üzerinden tamamlayabiliyor. Müşteri hizmetleri temsilcileri ile depolama tarihi randevusunu netleştirdikten sonra eşya depolama hizmet günü geldiğinde depo kilidi, anahtarı üzerinde olan boş depolar müşterilere ulaştırılıyor. Edepola ekibi tarafından eşyalar boş depolara yükleniyor, depolar kilitlendikten sonra müşteriye anahtar teslimi yapılıyor ve kişisel depolar Edepola.com merkez deposuna götürülüp, müşterinin ihtiyaç duyduğu süre boyunca ana depoda saklanıyor. Depolama süresi bittiğinde deposu ile eşyalar tekrar müşteriye geri götürülüp, Edepola ekibi tarafından taşınıyor.”

Haberin Devamı

BİN DEPO HİZMETİ VERDİ

Haberin Devamı

Kurulduğu günden bugüne kadar bin adet depo kiralama hizmeti sunduklarını belirten Koca, “Edepola.com için toplam planlanan yatırım tutarı 10 milyon TL belirledik. Bu tutarın yarıya yakını yatırım yaptık” dedi. Ayrıca Koca, “İstanbul ve çevresinde sağladığımız depolama hizmetini en kısa süre içinde Türkiye’nin diğer büyük şehirlerine de yaymak ve Türk insanının evlerinde, ofislerinde, yaşam alanlarında Edepola.com’un sunduğu hizmetler ile yer açmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!