Altın fiyatları 5 Ağustos Pazar günü ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatları

Güncelleme Tarihi:

Altın fiyatları 5 Ağustos Pazar günü ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatları
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 05, 2018 10:40

Altın fiyatları yatırımcıların gündemindeki konular arasında yer almaya devam ediyor. Gram ve çeyrek altın fiyatları bilgisine göre hareket edecek olan vatandaşlar, alım satım işlemlerine yön verecek. Son 1 haftadır 190 lira seviyesinden 198 liraya kadar artış gösteren altın fiyatları, pazar gününün araştırılan hususu oldu. Peki, altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu? İşte, binlerce kişinin merak ettiği husus hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Altın fiyatları son bir haftadır devam eden artışı nedeniyle araştırılan konu olmaya başladı. Düğün sezonu olması dolayısıyla birçok kişinin merakla sorguladığı gram ve çeyrek Altın fiyatları, yatırımcısına son bir haftada gram başı 8 lira kazandırdı. Çeyrek altında ise bu durum 12 lirayı buldu. Peki, hafta sonu altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, hafta başı öncesi gram ve çeyrek fiyatları

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yaz mevsimine gelinmesi ve düğün sezonun açılmasıyla birlikte en çok değer kazanan ve merak edilen altın türü çeyrek altın oldu. 5 Ağustos 2018 Pazar günü çeyrek altın 324 TL'den satılıyor.

GRAM ALTIN KAÇ LİRA?

Altının gram fiyatı, işlem gününe düşüşle başlamasının ardından gram altının satış fiyatı 198 TL dolaylarında seyrediyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Haberin Devamı

Yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi Cumhuriyet altını ise 1.300 liradan alınıp 1.313 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Vatandaşların güncel fiyatını merak ettiği bir diğer altın türü olan yarım altın ise 649 TL'den işlem görmeye devam ediyor.

BAKMADAN GEÇME!