MENÜ

Gram Altin

Gram Altin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gram Altin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.959 Gram Altin haberi bulunmuştur.

Gram Altin Haberleri

Bugün altın fiyatları ne kadar oldu 18 Temmuz altın fiyatları

Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? 18 Temmuz altın fiyatları

Altın fiyatları, 18 Temmuz Çarşamba günü birçok vatandaşların araştırdığı konu oldu. Güne 189 lira civarında başlayan altın fiyatları, son 10 günün en düşün seviyesinde işlem görüyor. Altın fiyatları ne kadar sorusuna cevap arayan birçok vatandaş, anlık fiyat değişimlerini internet üzerinden araştırmaya devam ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, merakla sorgulanan altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

18.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,14 azalışla 190,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 312,00 lira, Cumhuriyet altını 1.275,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,14 düşüşle 190,60 liradan işlem gördü.

17.7.2018Ekonomi
ABD’de Hazine İran petrolüne “muafiyet” olabilir dedi, petrol sert düştü

ABD’de Hazine İran petrolüne “muafiyet” olabilir dedi, petrol sert düştü

ABD’de Hazine İran petrolüne “muafiyet” olabilir dedi, petrol sert düştü

16.7.2018Merkez
Gün ortasında altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatı

Gün ortasında altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın üzerinden alım satım işlemleri yapacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altın için araştırmalarına başladı. Güne durgun başlamasının ardından öğle saatlerine doğru atılımını gerçekleştiren altın fiyatları, gram ve çeyrek fiyatı ile sorgulanmaya başlandı. 315 lira olarak yayımlanan çeyrek altın fiyatları, yarım altında 631 lira oldu. İşte, günün gram ve çeyrek altın fiyatları bilgisi

16.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, hafta sonu alım ya da satım işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. Bir süredir dalgalanmaya yaşanan altın fiyatları, hafta sonu düğün ve benzeri etkinliklere katılım gösterecek olan vatandaşların merak ettiği konular arasında yer aldı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasaları yakından takip eden birçok kişinin sorguladığı altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

15.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altında son durum

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları da hız kazandı. Piyasaların nabzını tutmak isteyen yatırımcılar ve hediyelik amacıyla altın almak isteyen vatandaşlar 14 Temmuz altın fiyatlarını sorguluyor, son durum hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

14.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu, döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,62 azalışla 193,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 317,00 lira, Cumhuriyet altını 1.293,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,62 düşüşle 193,20 liradan işlem gördü

13.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar 12 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar? 12 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu düğün mevsiminin gelmesinin ardından ve döviz işlemlerini yakından takip eden tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,41 artışla 194,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 319,00 lira, Cumhuriyet altını 1.300,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,41 yükselişle 194,40 liradan işlem gördü.

12.7.2018Ekonomi
Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu En güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? En güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki dalgalanma, çeyrek fiyatlarında da etkisini gösteriyor. Gram altın fiyatlarında meydana gelen artış nedeniyle çeyrek altın ve yarım altın fiyatları konusunda detayları araştıran vatandaşlar, çeyrek altın ne kadar sorusuna cevap aradı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı piyasalar hakkında bazı bilgiler

12.7.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol sert düştü, metaller de düşüşte

EMTİA PİYASALARI – Petrol sert düştü, metaller de düşüşte

EMTİA PİYASALARI – Petrol sert düştü, metaller de düşüşte

11.7.2018Merkez
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,32 artışla 191,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 313,00 lira, Cumhuriyet altını 1.282,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,32 yükselişle 191,70 liradan işlem gördü.

11.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,39 artışla 189,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 309,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,39 yükselişle 189,20 liradan işlem gördü.

10.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Çeyrek altın ve gram altında son durum

Haftanın ilk iş günün geride kalmasının ardından altın fiyatlarının seyri ve son durumu da merak ve araştırma konusu oldu. Güncel altın fiyatı araştırması yapan vatandaşlar özellikle, çeyrek altın ve gram altındaki son durumu sorgulamak istiyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

9.7.2018Ekonomi
Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu Gram altın ve çeyrek altında son son durum

Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ve çeyrek altında son son durum

Altın fiyatları için araştırmalar devam ediyor. Pazar gününe ne kadardan giriş yaptığı merak edilen altın fiyatları, son 10 güne göre ortalama seviyelerde yer alıyor. Altın piyasaları hakkında son fiyatları merak eden vatandaşlar, internet üzerinden gram ve çeyrek altın fiyatları için detayları sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

8.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz haftayı dalgalı bir kurda seyrederken dün akşam kapanışta değer kaybı yaşandı. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Hafta sonları hem hediyelik olarak hem de yatırım amacıyla altın piyasasında hareketli olan çeyrek altın ve gram altın ne kadar sorusu internette sıkça aranan konular arasında yerini alıyor. Peki 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

7.7.2018Ekonomi
Bankalarda 32 milyar liralık altın var

Bankalarda 32 milyar liralık altın var 

Küresel ekonomideki dalgalanmaların etkisiyle yılın 5 ayında yüksek dalgalanma gözlenen döviz ve pay senedi piyasalarından kaçan yatırımcılar altına yönelirken bankalardaki altın hesaplarının değeri 32 milyar liraya dayandı.

6.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında güncel durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında güncel durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,59 azalışla 185,10 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 303,00 lira, Cumhuriyet altını 1.238,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,59 azalışla 185,10 liradan işlem gördü.

6.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarından son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarından son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden ve düğün için altın alacak vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,21 azalışla 186,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 304,00 lira, Cumhuriyet altını 1.245,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,21 azalışla 186,20 liradan işlem gördü

5.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 188,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.263,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,05 yükselişle 188,80 liradan işlem gördü.

4.7.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI - Batı Teksas petrolü 75 doları aştı

EMTİA PİYASALARI - Batı Teksas petrolü 75 doları aştı

EMTİA PİYASALARI - Batı Teksas petrolü 75 doları aştı

3.7.2018Merkez
Altın fiyatları ne kadar oldu 3 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 3 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu yaz aylarının gelmesi ve düğün mevsiminin açılmasıyla birlikte, altın alacak vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,83 artışla 188,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 308,00 lira, Cumhuriyet altını 1.262,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 1,83 yükselişle 188,70 liradan işlem gördü.

3.7.2018Ekonomi
Kâr büyüme var istihdam yok

Kâr büyüme var istihdam yok

Ekonominin yüzde 7.4 büyüdüğü 2017 yılı şirketler için de iyi geçti. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi net satışlarını yüzde 29.4, net kârlarını ise yüzde 52.3 arttırmayı başardı. Ancak, satış ve kâr artışı istihdama yansımadı. 500 dev istihdamını sadece yüzde 2.5 arttırdı. İmalat ve inşaatta ise istihdam kaybı büyük.

2.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemleri yakından takip eden binlerce kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,59 artışla 185,30 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 304,00 lira, Cumhuriyet altını 1.240,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,59 yükselişle 185,30 liradan işlem gördü.

2.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları düştü mü Çeyrek ve gram altın bugün ne kadar

Altın fiyatları düştü mü? Çeyrek ve gram altın bugün ne kadar?

Altın fiyatlarının güncel durumu yeni hafta öncesinde merak konusu oldu. Hem yatırımcılar hem de çeşitli organizasyonlara katılacak olan vatandaşlar, piyasaların durumunu sorguluyor. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi nedeniyle çeyrek ve gram altının fiyatı an be an takip ediliyor. Peki, çeyrek ve gram altın bugün ne kadar?

1.7.2018Ekonomi
Düğün sezonunda yeni gözde çeyrek ve yarım gram altın

Düğün sezonunda yeni gözde 'çeyrek ve yarım gram altın'

Düğün sezonunda yeni gözde 'çeyrek ve yarım gram altın'

30.6.2018Merkez
Altın fiyatları en son ne kadar oldu Çeyrek ve gram altının güncel durumu

Altın fiyatları en son ne kadar oldu? Çeyrek ve gram altının güncel durumu

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hafta sonunda da devam ediyor. Altının gram fiyatı, haftanın son işlem gününe düşüşle başlamasının ardından önceki kapanışına göre yüzde 0,40 yükseldi. Peki gram ve çeyrek altın fiyatı en son ne kadar oldu?

30.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI - Brent petrolün varil fiyatı 79 doları aştı

EMTİA PİYASALARI - Brent petrolün varil fiyatı 79 doları aştı

EMTİA PİYASALARI - Brent petrolün varil fiyatı 79 doları aştı

29.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – ABD hafif petrolü 73 dolar üstünde tutundu

EMTİA PİYASALARI – ABD hafif petrolü 73 dolar üstünde tutundu

EMTİA PİYASALARI – ABD hafif petrolü 73 dolar üstünde tutundu

29.6.2018Merkez
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu 29 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? 29 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Haftanın son işlem gününde en çok araştırılan konulardan biri de altın fiyatları oldu. Özellikle düğün, nişan ve benzeri organizasyonlar için gram veya çeyrek altın alacak olan vatandaşlar, piyasaları an be an takip ediyor. İstanbul Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 184,20 lira, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 1.232,00 lira oldu. İşte 24 Haziran altın fiyatlarında son durum.

29.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe hız keserek devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe hız keserek devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe hız keserek devam ediyor

28.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 78 dolarda

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 78 dolarda

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 78 dolarda

28.6.2018Merkez
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,85 azalışla 184,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 303 lira, Cumhuriyet altını 1.235 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,85 düşüşle 184,60 liradan işlem gördü.

28.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – ABD hafif ham petrolü üç yılın zirvesinden çekildi

EMTİA PİYASALARI – ABD hafif ham petrolü üç yılın zirvesinden çekildi

EMTİA PİYASALARI – ABD hafif ham petrolü üç yılın zirvesinden çekildi

28.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 77 doların, Batı Teksas petrolü 71 doların üstünde

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 77 doların, Batı Teksas petrolü 71 doların üstünde

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 77 doların, Batı Teksas petrolü 71 doların üstünde

27.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları ABD’nin İran hamlesiyle yükseliyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları ABD’nin İran hamlesiyle yükseliyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları ABD’nin İran hamlesiyle yükseliyor

27.6.2018Merkez
Altın fiyatlarında son durum nasıl Çeyrek altın bugün ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum nasıl? Çeyrek altın bugün ne kadar oldu?

Öğle saatlerinin gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları da hız kazandı. Güncel altın fiyatlarını takip etmek ve piyasaların nabzını tutmak isteyen vatandaşlar, altın fiyatı araştırması yapıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu?

27.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları yükselişe devam ediyor

27.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 75 doları aştı

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 75 doları aştı

EMTİA PİYASALARI – Brent petrol 75 doları aştı

26.6.2018Merkez
Düğün sezonu geldi Altında buna dikkat

Düğün sezonu geldi! Altında buna dikkat

İZMİR Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, altın fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle düğünlerde takılan sahte altınların sayısının arttığını belirterek, "Yeni evlenen çiftler takılarını bozdurmak için kuyumcuya geldiğinde büyük hüsran yaşıyor" dedi.

26.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu 26 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? 26 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 2,03 azalışla 187,8 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 307,00 lira, Cumhuriyet altını 1.257,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 2,03 düşüşle 187,8 liradan işlem gördü.

26.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları Libya ithalatı endişeleriyle arttı

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları Libya ithalatı endişeleriyle arttı

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları Libya ithalatı endişeleriyle arttı

26.6.2018Merkez
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gerçekleşen seçim sonrasında döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 azalışla 191,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 313,00 lira, Cumhuriyet altını 1.283,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 düşüşle 191,70 liradan işlem gördü.

25.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 23 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 23 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatlarındaki son durum akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte merak edilmeye başlandı. Özellikle çeyrek ve gram altının ne kadar olduğu anbean takip ediliyor. Peki, çeyrek altın fiyatı en son ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

23.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları OPEC üyesi ülkelerin üretim artıracağının duyurulmasıyla arttı

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları OPEC üyesi ülkelerin üretim artıracağının duyurulmasıyla arttı

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları OPEC üyesi ülkelerin üretim artıracağının duyurulmasıyla arttı

22.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları artışa devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları artışa devam ediyor

EMTİA PİYASALARI – Petrol fiyatları artışa devam ediyor

22.6.2018Merkez
EMTİA PİYASALARI –OPEC toplantısının başlamasıyla petrol fiyatları yükseldi

EMTİA PİYASALARI –OPEC toplantısının başlamasıyla petrol fiyatları yükseldi

EMTİA PİYASALARI –OPEC toplantısının başlamasıyla petrol fiyatları yükseldi

22.6.2018Merkez
Fiyatı altınla yarışıyor Yıl sonunda 3 bin dolar olabilir

Fiyatı altınla yarışıyor! Yıl sonunda 3 bin dolar olabilir

Çikolatanın ham maddesi olması dolayısıyla emtia piyasasında talep gören kakaonun fiyatı yıl başından bu yana yüzde 30'a yakın artarken, yerli yatırımcının gözdesi gram altındaki yükseliş yüzde 22'de kaldı. Vadeli İşlem ve Emtia Piyasaları Uzmanı Ergezen: "Batı Afrika'da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ve yağışların düşük kalması, kakao fiyatları üzerinde etkili oldu. Yıl sonuna kadar kakao fiyatları (tonu) 2.500 doların üzerinde kalmayı sürdürebilir. Eğer yağışlar düşük kalırsa, kakao fiyatlarının yıl sonunda yeniden (tonu) 3.000 dolar seviyelerine yaklaştığını görebiliriz" açıklamasında bulundu.

22.6.2018Ekonomi
Hafta sonu altın fiyatları ne kadar Günün gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta sonu altın fiyatları ne kadar? Günün gram ve çeyrek altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları için vatandaşların araştırmaları devam ediyor. Alım satım işlemlerini yapacak olan birçok yatırımcının gündemindeki konu olan en güncel gram ve çeyrek altın fiyatları, haftanın son gününün ardından piyasalardaki son halini aldı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları son hareketlenmelere göre ne kadar oldu? İşte, merak edilen fiyatlar hakkında detaylı bilgiler

22.6.2018Ekonomi
EMTİA PİYASALARI – Petrol OPEC toplantısı öncesi yükseldi

EMTİA PİYASALARI – Petrol OPEC toplantısı öncesi yükseldi

EMTİA PİYASALARI – Petrol OPEC toplantısı öncesi yükseldi

22.6.2018Merkez