MENÜ

Ata Lira

Ata Lira ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ata Lira haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ata Lira haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.473 Ata Lira haberi bulunmuştur.

Ata Lira Haberleri

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanmanın ardından gram altın gün içinde 251 lira seviyelerinde hareket etti. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren en fazla merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını internetten sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 23 Mayıs gram ve altın fiyatları.

23.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı | 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? | 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları 22 Mayıs tarihi itibariyle güne düşüş eğilimi ile başladı. Gram altın 246 lira alıcı, 248 lira satıcı buldu. Altın yatırımı yapan ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, altının akşam saatlerinde ne kadar olduğunu merak ederek sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? İşte, 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

22.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 21 Mayıs güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 21 Mayıs güncel altın fiyatları

Güne düşüş eğilimi ile başlayan altın fiyatları, günün ilk saatlerinden itibaren merak edilip araştırıldı. Gram altın 245 lira alıcı 247 lira satıcı buldu. Özellikle altın yatırımı yapan ve ekonomiyle ilgilenenler, güncel altın fiyatlarını internet üzerinden sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 21 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

21.05.2019Ekonomi

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 20 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın alım satımı yapan ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinden itibaren, güncel altın fiyatları ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmanın ardından, 248 lira lira seviyelerinde dengelendi. Peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 20 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

20.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 17 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 17 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altının gram fiyatı dolar kuruna paralel yükselişle başlamasının ardından 250,57 lira oldu. Bununla beraber, özellikle hafta sonu düğün ve nişan etkinliklerine katılacak olan vatandaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 17 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

17.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Yeni güne 251 liradan başlayan gram altın, düşüş eğilimini devam ettirdi. Hafta sonunun yaklaşması ile düğün ve nişan davetlerine katılacak olan vatandaşlar da altın fiyatları ile ilgili gün içinde sık sık araştırmaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları.

16.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları güne 409,54 liradan, gram altın ise 253,09 liradan başladı. Bununla beraber, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

15.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanma sonrası gram altın fiyatları gün içinde 252,6 lira seviyelerinde hareket etti. Kapalıçarşı'da çeyrek altın ise 419 lira oldu. Hafta sonunun gelmesi ile yaklaşan düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, altın ne kadar oldu? İşte, 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları.

10.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından 254 lira seviyelerinde hareket etti. Özellikle altın alım satımı yapacak ve hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırıp sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek ve gram altın günü nasıl tamamladı? İşte, 9 Mayıs Kapalıçarşı çeyrek ve gram altın fiyatları.

9.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının haftanın üçüncü iş gününe yükselişle başlamasının ardından 254,8 lira seviyelerinde hareket etmişti. Özellikle altın yatırımı yapan ve hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

8.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatırımı yapan ve ya hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, piyasadaki altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Çeyrek altın, 403,95 liradan, satıcı buldu, gram altın ise 251,16 seviyelerinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Güne 244 lira seviyelerinde başlayan altın fiyatları, yaşadığı dalgalanmanın ardından, yatay seyirde devam etti. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile berber hediyelik altın alacak vatandaşlar ve altın yatırımı yapan kişiler güncel altın fiyatlarını merak edip internettte araştırmaya başladı. Peki, haftanın son işlem günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

3.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Günlerdir yaşadığı dalgalanmanın arından altın fiyatları, sabah saatlerinde güne yükseliş eğilimi ile başlamasının ardından 244 lira seviyelerinde hareket etti. Bununla beraber, özellikler altın yatırımı yapan vatandaşlar altın fiyatlarını sık sık merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 2 Mayıs serbest piyasada güncel altın fiyatları.

2.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmaların ardından, çeyrek altın 397 lira alıcı, 405 lira satıcı buldu. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber hediyelik altın alacak olan vatandaşlar günü ilk saatlerinden itibaren gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları.

1.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne sabah saatlerinde yatay hareketle başlayan çeyrek altın, 398 lira alınırken, 406 lira satıcı buldu. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan, ve düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki piyasalar kapandıktan sonra altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte çeyrek ve gram altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum

Düğün mevsiminin yaklaşması ve hafta sonunun gelmesi ile, altın fiyatlarındaki araştırmalar da internette devam ediyor. Cuma günü piyasalar kapanmadan önce gram altın 244,54 lira seviyelerinde hareket etti, 27 Nisan Cumartesi günü 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 246 lira oldu. Peki, altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum.

27.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem günü çeyrek altının şatış fiyatı 400,34 lira, alış fiyatı ise 391,25 lira seviyelerinde hareket etti. Gram altın ise 244,54 lira seviyelerinde işlem gördü. Özellikle hafta sonunun gelmesi ve düğün sezonunun açılmasıyla altın fiyatları da merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları.

26.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 25 Nisan altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 25 Nisan altın fiyatları

Merkez Bankası'nın faiz kararını açıklamasının ardından altın fiyatları internette en çok aranan konulardan biri oldu. Gram altının fiyatı güne yükselişle başlamasının ardından 245,20 lira seviyesinde dengelendi. Çeyrek altının fiyatı ise 399,89 TL'den, satıcı buldu. Peki, mesai bitimi sonrası serbest piyasalarda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

25.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 24 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 24 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları 24 Nisan gününde alış fiyatı 382,20 lira, satış fiyatı ise 391,75 lira işlem gördü. Özellikle altına yatırım yapan bazı vatandaşlar, akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu internetten sorgulamaya başladı. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 24 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları.

24.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

23 Nisan Salı günü itibariyle gram altın 239,10 lira, çeyrek altın ile 390 lira seviyelerini gördü. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber, bazı vatandaşlar internetten altın fiyatlarını merak edip zaman zaman sorguluyor. peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

23.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 22 Nisan güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 22 Nisan güncel altın fiyatları

Haftalardır dalgalanma yaşayan gram altın 22 Nisan tarihi itibariyle, 239,69 liradan alınıp, 239,73 liradan satıldı. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan ve düğün mevsiminin gelmesi ile hediyelik altın alacaklar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? İşte, 22 Nisan güncel altın fiyatları.

22.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son gününde gram altın fiyatı 238,62 seviyelerinde güne başlarken, çeyrek altın 389,61 liradan satıldı. Ekonomi ve altın fiyatları ile ilgilinene vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını İnternetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

19.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı  | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı ? | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, çeyrek altın fiyatları bugün piyasalarda 384,49 lira civarında satılırken, 376 lira seviyelerinden alıcı buldu. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar da altın fiyatlarını internette sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarında son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, özellikle yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Çeyrek altın gün içinde, 381 liradan alış, 390,30 liradan satış gördü. Peki, akşam saatlerinde altın ne kadar oldu? İşte, 17 Nisan serbest piyasada gram ve çeyrek altın fiyatları

17.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram altının fiyatı sabah saatlerinde düşüş eğiliminde başlamasının ardından öğle saatlerinde 240,4 lira seviyelerinde işlem gördü. Yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde güncel altın fiyatlarını internetten sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

16.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 12 Nisan güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 12 Nisan güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatları en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Özellikle altının gram fiyatı ve çeyrek altının son durumunu merak eden yatırımcılar, akşam saatleriyle birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar oldu?

12.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Güne düşüşle başlamasının ardından öğle saatlerinde artış hareketli devam eden altın fiyatları akşam saatlerinde de vatandaşlar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Özellikle altın yatırımı yapan ve piyasayla ilgili olan vatandaşlar altın fiyatlarının güncel durumunu öğrenmek için internetten sorgulama yapıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

11.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz gün 233 lira seviyelerinde hareket eden altın fiyatları, sabah saatlerinde 238 liradan açılışını tamamlandı. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar, altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğunu internetten sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek ve gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? Altın ne kadar oldu? İşte, 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları...

10.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 9 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 9 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda hareketliliğini sürdüren altın fiyatları, sabah saatlerinde güne düşüş eğiliminde başladı. Günün ilk saatlerinden itibaren bazı vatandaşlar altın fiyatlarındaki son durumu öğrenmek için internetten bilgi almaya devam ediyor. Peki, 9 Nisan tarihinde altın fiyatları günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? işte, 9 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları...

9.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda hareketlilik yaşayan altın fiyatları yeni haftaya yükseliş eğilimiyle başladı. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren, özellikle yatırım yapan vatandaşlar tarafından anlık olarak takip edilmeye başlandı ve merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları..

8.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Geçtiğimiz günlerde 229,8 liraya kadar gerileyen altın fiyatları 5 Nisan'da yükseliş eğiliminde hareket etmişti. Bununla beraber hediyelik ve altın yarımı yapan vatandaşlar da hafta sonunda altın fiyatlarını merak etmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları..

6.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu 5 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 5 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz hafta düşüş eğiliminde devam eden gram altının fiyatı bugün 232,4 lira seviyelerine ulaştı. Bununla beraber, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar da altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu ve günü nasıl tamamladı? İşte, 5 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

5.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geride bıraktığımız hafta 231 lira seviyesinde hareket eden altın fiyatları, haftanın son günlerine doğru artış yönlü hareket etti. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar bugünkü altın fiyatlarını internette merak etmeye başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, ? 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları...

4.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 3 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 3 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın üçüncü iş günü, altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından 230,5 lira seviyesinde dengelendi. Genellikle altın yatırımı yapan merak edip araştıran vatandaşlar da akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 3 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları ile ilgili detaylar...

3.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz hafta düşüşle devam eden ve bu sabah güne yükselişle başlayan altın fiyatları, günü 231 liradan tamamladı. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte Kapalıçarşı altın fiyatları...

2.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Son bir haftadır 243 lira seviyelerinde devam eden altın fiyatları bugün de düşüşünü devam ettirdi. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar ilk iş günü olan 1 Nisan'da altın fiyatlarının ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları ile ilgili detaylar...

1.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu  29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu ? 29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Altının gram fiyatı, devam ettiği düşüşün ardından bu sabah yükselişe geçerek 232,7 lira seviyesinde dengelendi. Altın yatırımı yapan vatandaşlar haftanın son gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, ? 29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları..

29.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Kapalıçarşıda altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, son üç günde yaşadığı düşüşün ardından, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Altının gramı öğleden sonra 234 TL'den işlem gördü. Peki altın fiyatları ne kadar oldu, altın günü nasıl kapattı? İşte 28 Mart Kapalıçarşı altın fiyatlarında son durum...

28.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 27 Mart Kapalıçarşıda altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 27 Mart Kapalıçarşı'da altın fiyatları

Altın alım satımıyla ilgilenen bazı vatandaşlar 27 Mart altın fiyatlarını merak etmeye başladı. Güne düşüş eğilimiyle başlayan altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte merak edilen 27 Mart Kapalışarşı'da altın fiyatları ile ilgili bilgiler...

27.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 26 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 26 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne 235 lira seviyelerinde başlayan altın fiyatları, dünkü düşüşünü bugün de sürdürdü. Altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar altının günü nasıl kapattığını merak etmeye başladı. Peki, akşam saatlerinde de düşüşe devam eden gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte 26 Mart Kapalıçarşı'da altın fiyatları ile ilgili bilgiler...

26.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Altın alış ve satış fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın alış ve satış fiyatları

Altın fiyatları ne kadar? Sorusu hafta başından bu yana soruluyor. Altın yatırımlarını doğru bir şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşlar, altının hem alış hem de satış fiyatlarını merak ediyor. Peki, altın fiyatları en son ne kadar oldu? İşte gram ve çeyrek altın fiyatında son durum

24.03.2019Gündem
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 22 Mart çeyrek altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 22 Mart çeyrek altın fiyatlarında son durum

Haftanın son işlem günününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının son durumuna ilişkin ayrıntılar da sorgulanmaya başlandı. Özellikle çeyrek altındaki son durumu merak eden pek çok yatırımcı, 22 Mart Cuma günü piyasalarda işlem gören altın fiyatlarının en son durumu hakkında araştırma yapıyor. Peki, altın fiyatları günü ve haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın bugün ne kadardan işlem gördü?

22.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları yeni güne nasıl başladı Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar

Altın fiyatları yeni güne nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar?

Yatırım tercihini altından yana yapan vatandaşlar, altın fiyatlarını an be an takip ediyor. Özellikle gram ve çeyrek altındaki anlık değişimler merak ediliyor. 20 Mart tarihinde serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 230,20 lira oldu. Peki, altın fiyatları yeni güne nasıl başladı, gram ve çeyrek altında son durum

21.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatında son durum

Külçe altının gram satış fiyatı dünkü kapanışta 229,20 lira oldu. Gram ve çeyrek altının bugünkü durumu için araştırmalar ise erken saatlerden itibaren başladı. Peki, gram ve çeyrek altın en son ne kadar oldu? İşte 19 Mart tarihli altın fiyatları

19.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 14 Mart güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 14 Mart güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarına ilgi haftanın başından bu yana devam ediyor. Bugüne düşüşle başlayan altının gram fiyatı, sabah saatlerinde 0,3 azalışla 229 liradan alıcı buluyordu. Peki, akşam saatleri sonrası altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl tamamladı?

14.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 7 Mart güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 7 Mart güncel çeyrek altın fiyatı

Mesai saatlerinin tamamlanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının günü nasıl kapattığı araştırılmaya başladı. Özellikle çeyrek altındaki son durum vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

7.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Faiz kararı sonrası altın fiyatlarına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 24'te sabit tuttu. Peki, faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 6 Mart tarihli altın fiyatları

6.03.2019Ekonomi
Dev operasyon O listeler ele geçirildi

Dev operasyon! O listeler ele geçirildi

Balıkesir'de düzenlenen FETÖ operasyonunda, yeniden yapılanma çalışmalarında bulundukları gerekçesiyle haklarında yakalama kararı çıkarılan 63 kişiden 57'si gözaltına alındı. Şüphelerinin evlerinde yapılan aramada örgütün himmet ve sohbet gruplarının listeleri ele geçirildi.

5.03.2019Gündem
Altın fiyatları haftanın ilk gününün kapanışında ne kadar oldu

Altın fiyatları haftanın ilk gününün kapanışında ne kadar oldu?

Altın fiyatları, 4 Mart Pazartesi günü kapanış fiyatlarıyla birçok vatandaşın araştırdığı yatırım entstrümanları arasında yer aldı. Birçok vatandaşın merakla araştırdığı altın fiyatları, gram bazında 222 liradan günü tamamladı. Peki, çeyrek ve yarım altında son durum ne oldu? İşte, merakla araştırılan o detaylar

4.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 15 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 15 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarının günün kapanışıyla birlikte piyasalarda ne kadardan seyrettiği vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,09 artışla 223,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 365,00 lira, Cumhuriyet altını 1.494,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,09 yükselişle 223,70 liradan işlem gördü.

15.02.2019Ekonomi