GeriEkonomi Bilgili ve Şahenk ‘Fatih’te buluştu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilgili ve Şahenk ‘Fatih’te buluştu

Bilgili ve Şahenk ‘Fatih’te buluştu
refid:25208673 ilişkili resim dosyası

SON dönemlerde eğlence ve yeme içmeye yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Doğuş Holding’in patronu Ferit Şahenk, şimdi de Serdar Bilgili’nin 29 yıllığına kiraladığı Fatih Ormanları’na ortak oldu.

Şahenk’in ortak olmak için rekabet kurumuna başvurduğu Ege Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları adlı şirket Fatih Ormanı’nda Park Orman’ı da içeren 500 dönümlük araziyi 29 yıllığına kiralamıştı. Serdar Bilgili’nin İstanbullu’nun Hyde Park kalitesinde nefes alabileceği bir alan olmadığını ifade ederek Fatih Ormanları’nı bu şekilde projelendireceklerini ifade etmişti.

PROJE BELLİ DEĞİL

Wall Street Journal Türkiye'nin haberine göre ormanda lüks markaların konumlanacağı dükkanlar ve yeme içme yerlerinin yer alacağı restoranlar açılması planları bulunuyor. Ancak bunların tamamı şimdilik izin aşamasında olduğu için henüz bu konuda kesinleşmiş bir proje bulunmuyor. Doğuş Holding ve Bilgili Holding konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapmadı. Ancak her türlü çalışmanın Orman Bakanlığı kontrolünde gerçekleşrtirileceği ifade edildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle