Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Adana'da göçük: 1 yaralı

ADANA (AA)
20 Temmuz 2013
  Adana'da göçük: 1 yaralı

  Adana'da, bir apartman inşaatının kanalizasyon çalışması sırasında meydana gelen göçükte 1 işçi yaralandı. Yaralı işçi arkadaşlarının çaresiz bakışları arasında uzun süre kurtarılmayı bekledi.

  Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Gürselpaşa Mahallesi'nde inşaat halindeki bir sitede iş makinasıyla kanalizasyon çukuru açıldı. Daha sonra çukura inen işçilerden İlyas Özcan (22), çalıştığı sırada meydana gelen göçükte toprak altında kaldı. Özcan'ı kurtarmak için çalışma başlatan diğer işçiler toprağın bir kısmını kazarak arkadaşlarının nefes almasını sağladı. Haber verilmesi üzerine olay gelen sağlık ekipleri de yaralı işçiye müdahale etti.

  Adana Büyükşehir Belediyesi Can-Kur ekipleri tarafından uzun uğraşlar sonucu kurtarılan Özcan, 112 Acil Servis ekiplerince Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bu arada, çukurun etrafındaki toprağın daha fazla kaymaması için tahtayla set yapmaya çalışan bir işçi de sıcak hava nedeniyle fenalaştı.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  20/07/2013 - 19:32
  GARIBIM CALISMAKTAN GEZI PARKINDAKI PROVAKATOR-TEMINATOR ELIT TABAKANIN ARASINDA YERINI ALAMAMIS...BEN NEDEN CALISMAK ZORUNDAYIM DIYE PARKA GIDIP PROTESTO ETMEYI DE AKLINA GETIRMEMIS...EKMEGINI ALNININ TERIYLE CIKARAN BU VATANDASIMIZIN ALNINDAN OPYOR VE GECMIS OLSUN DILEKLERIMI SUNUYORUM..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding