GeriSpor Ziya Doğan: 2 puan bıraktık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ziya Doğan: 2 puan bıraktık

Trabzonspor ile 0-0 berabere kalan Kasımpaşa'da, antrenör Serdar Dayat, 1 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Serdar Dayat, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un büyük bir takım olduğunu belirterek, “İlk yarıda rakibi çözmeye çalıştık. İkinci yarıda yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik, ancak iyi mücadele ettik ve 1 puan aldığımız için mutluyuz” dedi.

Dayat, yeni teknik direktör Werner Lorant ile bugün bir toplantı yaptıklarını, kendisinin Lorant ile birlikte çalışmayı sürdüreceğini söyledi.

DOĞAN: “2 PUAN BIRAKTIK”

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise Kasımpaşa karşısında istedikleri gibi oynayamadıklarını ifade ederek, “İstediklerimiz olmadı ve 2 puan bıraktık” dedi.

Doğan, bu akşam maça 2 önemli orta alan oyuncusundan yoksun başladıklarını vurgulayarak, “Forvet özellikleri fazla olan çok sayıda oyuncu sahaya sürdüm, çünkü galip gelmemiz gerekiyordu. Forvet oyuncularının fazla olmasının, gol atacağımız anlamına gelmediğini gördük” diye konuştu.

Forvet oyuncularının ayağına aldığı her topu yitirdiğini Doğan, “Girdiğimiz pozisyonlarda beceriksizlik yüzünden gol atamadık. İstediklerimizi yapamadık ve burada 2 puan bıraktık. Artık bu maçı unutmak zorundayız” açıklamasını yaptı.

Doğan, Ceyhun'un oyundan alınmasına tepki göstermesi ve taraftarların kendisini istifaya çağırması konusundaki bir soruyu da şöyle yanıtladı:

“Ben bu takımın teknik direktörüyüm ve kimin ne kadar faydalı olduğunu biliyorum. Ceyhun'u oyundan aldık ve en az onun kadar yetenekli bir oyuncu sahaya sürdük. Ben görevimin başındayım. Benimle ilgili yönetim kurulu bunun kararını verir. Burada mücadeleye devam ediyoruz.”

False