Yine ihanete uğradı

Güncelleme Tarihi:

Yine ihanete uğradı
Oluşturulma Tarihi: Aralık 17, 2003 11:22

Ünlü yıldız Nicole Kidman'ın rock şarkıcısı Lenny Kravitz ile kurduğu pembe evlilik hayallerinin başka bir kadın yüzünden suya düştüğü ortaya çıktı. İnternetteki ''askmen'' ve ''people'' sitelerinin haberine göre, Tom Cruise ile 11 yıllık evliliğini bitirdikten sonra aradığı mutluluğu Lenny Kravitz'de bulduğuna inanan Kidman yanıldığını anladı.

Haberin Devamı

Daha önce Vanessa Paradis, Lisa Bonet gibi ünlülerle ismi anılan ''çapkın şarkıcı'' Kravitz, Kidman ile birlikte olmaya başladıktan sonra uslandığı izlenimini vermişti. Nicole Kidman ile nişanlandığı ve 4 ay sonra evleneceği belirtilen şarkıcı, ''Miami's Shore'' adlı gece kulübünde Brezilyalı Isis Arruda ile samimi bir şekilde dansederken görüntülenince kıyamet koptu.

Aralarına ''ihanet gölgesi'' girince şarkıcıyla ipleri koparan Kidman, bu gelişme üzerine eski eşi Tom Cruise'un katıldığı bir canlı yayın programında ''Evet, Nicole Lenny Kravitz ile beraber ve çok mutlu'' şeklindeki sözlerini başka bir programa çıkarak yalanladı.

Bu programda Kravitz ile ''sadece arkadaş'' olduklarını vurgulayan kızıl saçlı yıldızın bu ayrılıktan dolayı çok üzüldüğü belirtildi. Sessizliğini sürdüren Kidman'ın yakın çevresine, ''Herşeyde şanslıyım.Aşk hariç'' yorumunda bulunduğu da ifade edildi.

Haberin Devamı

Kravitz ile bu olayın ardından birarada görünmeyen Kidman, ünlü şarkıcı ile 4 ay sonra evlenmeyi planlıyordu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!