TRABZON HABERLERİ

TTB’den üyelere finansman desteği

DHA
07.01.2021 - 14:13 |Son Güncelleme :
DHA

TTB’den üyelere finansman desteği

TRABZON,(DHA) - TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında başlatılan ‘Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı’ projesi kapsamında Trabzon Ticaret Borsası (TTB) ile de protokol imzalandı. Anlaşmayla; TTB üyesi firmalar, satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkânıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan yararlanabilecek.

Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan ile Halkbank Trabzon Bölge Koordinatörü Ömür Batur arasında ‘Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı’ anlaşması için gereken imzalar atıldı. Anlaşma kapsamında TTB üyesi firmalar, satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkânıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan yararlanabilecek.

TTB Başkanı Eyyüp Ergan, iş dünyasının çok ihtiyaç duyduğu finansmana ulaşmasına sektörle ilgili kurum ve kuruluşların kolaylık sağlaması ve yardımcı olması gerektiğini belirterek, bu amaca yönelik olarak borsanın de üzerine düşeni yerine getireceğini söyledi.

Halkbank Trabzon Bölge Koordinatörü Ömür Batur da, "Bu protokolle Halkbank olarak tedarik zincirinde satıcıya tahsilat garantisi ve alıcıya 18 aya kadar vadeli ödeme esnekliği getirdik. Bu anlaşmanın kartı, üzerinde TOBB logosu da bulunan Paraf KOBİ Kredi Kartı olacak. TOBB logolu Paraf KOBİ Kredi Kartı, sahiplerine yapacakları satın alımlarda, esnek taksit ve vade imkânı sağlayacak. Diğer tarafta da Paraf KOBİ POS, üye iş yerlerine özel avantajlı POS fiyat modeli sunacak. TOBB üyesi alıcı ve satıcılar arasındaki nakit akışını düzenleyecek olan bu hizmetlerimizle, tedarik zincirinde tüm ticari işlemler Halkbank güvencesi ve Paraf avantajlarıyla gerçekleştirilecek" dedi.

Konuşmaların ardından TTB Başkanı Eyyüp Ergan ve Halkbank Trabzon Bölge Koordinatörü Ömür Batur, Halkbank Ticari ve KOBİ Pazarlama Bölüm Müdürü Davut Ali Suiçmez, Trabzon Merkez Şube Müdürü Emin Can Yalmanoğlu, Ortahisar Şube Müdürü Önder Gökçe ve Ortahisar KOBİ Pazarlama Sorumlusu Işıl Türk’ün katılımıyla Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden TTB’den üyelere finansman desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ocak 2021 tarihinde saat 14 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TTB’den üyelere finansman desteği haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

18 Ocak 2021, Pazartesi
 • İmsak
  06:06
 • Güneş
  07:36
 • Öğle
  12:37
 • İkindi
  15:05
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  18:52
Sayfa Başı