TRABZON HABERLERİ

Trabzon’da ‘Yenilikle Geleceğe’ konferansı

DHA
23.10.2020 - 13:23 |Son Güncelleme :
DHA

Trabzon’da ‘Yenilikle Geleceğe’ konferansı

TRABZON,(DHA)-TRABZON’da, Türkiye- AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı (TEBD) çerçevesince başvuru sahibi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve eş başvuru sahipleri Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası ile Kaunas Ticaret, Sanayi ve Esnaf Odası (Litvanya) tarafından yürütülmekte olan Konsept İnovasyon Ağı Projesi kapsamında ‘Yenilikle Geleceğe’ konferansı düzenlenecek.

TTSO Proje Koordinasyon Ofisi tarafından çevrimiçi olarak düzenlenecek konferansın açılış konuşmasını TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu yapacak. HABİTAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır’ın moderatörlüğünü yapacağı “Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik” başlıklı ilk panelde; Trendyol İcra Kurulu Üyesi, TOBB E-Ticaret Meclisi Başkanı Ozan Acar, Armut.com Kurucu Ortağı Başak Taşpınar ve Alarko Holding Stratejik Planlama Müdürü Tal Garih katılımcılarla buluşacak. ‘Girişimciler İçin Markalaşma’ konulu ikinci panelde ise iş insanı, Marka Stratejisti, Danışman ve Yazar Özel Oytun Türkoğlu da yer alacak. 27 Ekim 2020 Salı günü saat 14.00’te “Zoom” üzerinden gerçekleştirilecek ‘Yenilikle Geleceğe Konferansı’na katılım için başvurular http://www.yeniliklegelecege.com/ sitesi üzerinden yapılabilecek

GİRİŞİMCİLİK KÜLTÜRÜ TEŞVİK EDİLİYOR

Konsept İnovasyon Ağı Projesi; Türkiye – AB İş Dünyası Diyalogu (TEBD) çerçevesince başvuru sahibi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve eş başvuru sahipleri Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası ve Kaunas Ticaret, Sanayi ve Esnaf Odası tarafından yürütülüyor. Projede; başvuru sahiplerinin yenilik yönetimi, fikri mülkiyet hakları, tasarım ve ticarileşme alanlarında verdikleri hizmetlerin iyileştirilmesi ve çeşitlendirilmesinin yanı sıra eğitim, danışmanlık hizmetleri, bilgi ve iyi uygulama örneklerinin paylaşımı yoluyla yenilikçi girişimcilik ruhu ve kültürünün gelişiminin teşvik edilmesi hedefleniyor.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Trabzon’da ‘Yenilikle Geleceğe’ konferansı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2020 tarihinde saat 13 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trabzon’da ‘Yenilikle Geleceğe’ konferansı haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2021, Cuma
 • İmsak
  05:29
 • Güneş
  06:53
 • Öğle
  12:39
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  18:15
 • Yatsı
  19:34
Sayfa Başı