TEKİRDAĞ HABERLERİÇERKEZKÖY HABERLERİ

Çerkezköy TSO Başkanı Kozuva: Dış ticaret hizmetlerimiz devam ediyor

DHA
18.03.2020 - 13:56 |Son Güncelleme :
DHA

Çerkezköy TSO Başkanı Kozuva: Dış ticaret hizmetlerimiz devam ediyor

 

ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)- TEKİRDAĞ Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) Başkanı Süleyman Kozuva, "Çerkezköy TSO olarak bünyemizde yer alan dış ticaret uzmanımızla 2019'un Ocak ayından bu yana 78 firmaya dış ticaret hizmeti verdik. Yeni dönemde de çalışmalarımız sürecek" dedi.

Çerkezköy TSO'da mart ayı faaliyetlerinin konuşulduğu toplantıya Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Genel Sekreteri Hakan Gel ve Dış Ticaret Uzmanı İlknur İnal Er'in yanı sıra Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Dış Ticaret İstihbaratı Koordinasyon Sorumlusu Melike Atasoy, Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yetkin Özer, Trakya ABİGEM A.Ş. Genel Müdürü Fatih Yaldız, Edirne TSO Dış Ticaret Uzmanı Nuray Pehlivan, Çorlu TSO Genel Sekreteri İbrahim Karağöz, Çorlu TSO Dış Ticaret Uzmanı İpek İpekoğlu Yörük, Kırklareli TSO Dış Ticaret Uzmanı Begüm Arslan ve Tekirdağ TSO Dış Ticaret Uzmanı Berk Karakaş katılım sağladı.

Çerkezköy TSO Başkanı Süleyman Kozuva, "Trakya Kalkınma Ajansı ve bölgemiz odalarıyla iş birliği içerisinde kurulan Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi, firmalarımıza ihracat yolunda destek olmaya devam ediyor. Amacımız ihracat yapan firmalarımıza doğru hedefi bulmak; hiç ihracat yapmamış firmalarımızın ise yeni bir adım atmalarını sağlamak. Çerkezköy TSO olarak bünyemizde yer alan dış ticaret uzmanımızla 2019'un Ocak ayından bu yana 78 firmaya dış ticaret hizmeti verdik. Yeni dönemde de çalışmalarımız sürecek" dedi.

Başkan Kozuva, ayrıcadış ticaret istihbarat hizmetinden yararlanmak isteyen Çerkezköy TSO üyelerinin www.trakyadisticaret.org.tr adresinden ücretsiz olarak hizmet talebinde bulunabileceğini söyledi. 


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çerkezköy haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çerkezköy ilinden Çerkezköy TSO Başkanı Kozuva: Dış ticaret hizmetlerimiz devam ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mart 2020 tarihinde saat 13 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çerkezköy TSO Başkanı Kozuva: Dış ticaret hizmetlerimiz devam ediyor haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

27 Mart 2020, Cuma
 • İmsak
  05:30
 • Güneş
  06:56
 • Öğle
  13:21
 • İkindi
  16:50
 • Akşam
  19:35
 • Yatsı
  20:56
Sayfa Başı