SİVAS HABERLERİZARA HABERLERİ

'Zara için bir fikrim var' proje yarışması

DHA
11.12.2019 - 13:39 |Son Güncelleme :
DHA

Yasin KIRAS/ZARA(Sivas), (DHA)- SİVAS'ın Zara ilçesinde Kaymakamlık tarafından, ilçenin sorunlarına çözüm sunan özgün fikirler üretmek amacıyla 'Zara İçin Fikrim Var' proje yarışması başlatıldı.
Zara Kaymakamlığı tarafından, 'Zara İçin Fikrim Var Proje Yarışması' başlatıldı. İlçenin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla başlatılan yarışmaya sunulacak projelerin dikkat çekici ve hayata geçirilerek sürdürülebilir olması bekleniyor. Katılımcılar başvuru dosyalarını Zara Kaymakamlığına elden, zara@icisleri.gov.tr mail adresine e-posta yoluyla ya da sosyal medya hesapları üzerinden teslim edebilirler. Toplanan projeler Zara Kaymakamlığı proje ekibi tarafından değerlendirilecek. Sonuçlar kaymakamlığın resmi internet sitesinden ve resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Yarışmada birinciye 1000, ikinciye 750, üçüncüye 500 TL ödül verilecek.
Proje hakkında bilgiler veren Zara Kaymakamı Mehmet Sayın, "Vatandaşlarımızla esnaf, iş adamı, öğrencilerimiz ve toplumun her kesimiyle sohbet ederken Zaramıza dair herkesin yeni fikirleri olduğunu gördük. Biz de bu fikirler sadece sohbet ortamında kalmasın, bunu hayata geçirmek için uğraş verelim dedik. Bu amaçla sosyal medya üzerinden bir proje gelişirdik. Proje yarışması başlattık. 'Zara için bir fikrim var' adı altında 13 Aralık'a kadar devam edecek projemize az kaldı. Tüm vatandaşlarımızın Zara'ya dair fikir ve projeleri varsa bizlerle paylaşmasını istiyoruz. İstihdam projeleri olabilir, sosyal projeler olabilir, eğitime yönelik projeler olabilir. Zara'mıza katkı sağlayacak her türlü projeyi bekliyoruz. Şu an bize gelen projeler var. Proje ekibimiz tarafından isimleri kapatılarak bir değerlendirmeye tabi tutacağız. Kayda değer özel projeler varsa bunları hayata geçirmek için de süreci başlatmış olacağız" dedi. 
 
FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zara ilinden 'Zara için bir fikrim var' proje yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Aralık 2019 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Zara için bir fikrim var' proje yarışması haberi güncellenecektir.

SİVAS NAMAZ VAKİTLERİ

16 Mart 2020, Pazartesi
 • İmsak
  05:12
 • Güneş
  06:35
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  16:07
 • Akşam
  18:46
 • Yatsı
  20:04
Sayfa Başı