Öğrencilere, başkan İbrahim Çenet’ten karne hediyesi

Güncelleme Tarihi:

Öğrencilere, başkan İbrahim Çenet’ten karne hediyesi
Oluşturulma Tarihi: Haziran 14, 2024 15:22

Öğrencilere, başkan İbrahim Çenet’ten karne hediyesi

Haberin Devamı

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE’de il genelindeki 144 bin öğrenci karne sevinci yaşadı. Belediye Başkanı İbrahim Çenet, öğrencilere karne hediyesi olarak kitap, Kurban bayramı hediyesi olarak ise ücretsiz masal park biniş kartlarından verdi.

Fakıuşağı Mahallesi’ndeki Turan Ortaokulu'nda 2023-2024 eğitim öğretim dönemini tamamlanması dolayısıyla, karne dağıtım töreni düzenlendi. Programa, Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş, Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak katıldı.

BAŞKAN ÇENET: TÜM ÇOCUKLARIMIZI YAZ SPOR OKULLARIMIZA BEKLİYOR

Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet’te, öğretmenlerin Kurban Bayramlarını tebrik ederek başladığı konuşmasında, “Çocuklarımız bugün karnelerini alarak yaz tatiline girdiler. Tüm öğretmenlerimize vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. İyi tatiller diliyorum” dedi. Başkan Çenet girdiği sınıfta öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında ise “Hepimiz bu sıralardan geçtik. Önemli olan doğru düzgün bir insan olabilmek, başarılar tatbikî önemli. Ama ülkemize, vatanımıza, ay yıldızlı al bayrağımıza layık birer bu ülkenin vatandaşı olabiliyorsak o zaman biz bu işi çözmüşüz demektir. Sizleri seviyoruz, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haberin Devamı

Daha sonra ise Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş, Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak öğrencilere karne hediyesi olarak kitap ve masal park ücretsiz biniş kartları hediye ettiler. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!