OSMANİYE HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

Kırsal kalkınma programı yatırımcıları bilgilendirildi

DHA
20.08.2020 - 14:15 |Son Güncelleme :
DHA

Kırsal kalkınma programı yatırımcıları bilgilendirildi

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Tarım ve Orman İl Müdürü Recep Bulut, Kırsal Kalkınma Yatırımları Programı kapsamında hibe desteği alan yatırımcıların tesislerini ziyaret ederek, projelerin tamamlanma süreleri ve yürütülmesi ile ilgili bilgilendirmede bulundu.
Müdür Bulut, doğal kaynaklar ve çevrenin korunmasını dikkate alarak, kırsal alanda gelir düzeyinin yükseltilmesi, tarımsal üretim ve tarıma dayalı sanayi entegrasyonunun sağlanması için küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi, tarımsal pazarlama alt yapısının geliştirilmesi, gıda güvenliğinin güçlendirilmesi, kırsal alanda alternatif gelir kaynaklarının oluşturulması, yürütülmekte olan kırsal kalkınma çalışmalarının etkinliklerinin artırılması ve kırsal toplumda belirli bir kapasitenin oluşturulmasını amaçlayan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 13'üncü etapta dokuz yatırımcının hibe desteğinin bakanlık tarafından onaylandığını belirtti.
Müdür Recep Bulut, beraberinde, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mehmet Karınsız ve Teknik Elemanlar ile birlikte hibe desteği alan 3 tesisi ziyaret etti. Bulut, ziyaretleri sırasında, yatırımcılara, projelerin tamamlanma süreleri ve yürütülmesi ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Kırsal kalkınma programı yatırımcıları bilgilendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ağustos 2020 tarihinde saat 14 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırsal kalkınma programı yatırımcıları bilgilendirildi haberi güncellenecektir.

OSMANİYE NAMAZ VAKİTLERİ

20 Ağustos 2020, Perşembe
 • İmsak
  04:22
 • Güneş
  05:49
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  16:26
 • Akşam
  19:28
 • Yatsı
  20:49
Sayfa Başı