Niğde'de lise öğrencileri kep attı

Güncelleme Tarihi:

Niğdede lise öğrencileri kep attı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 12, 2024 16:31

Niğde'de lise öğrencileri kep attı

Haberin Devamı

Adnan ÇELEBİ/ NİĞDE, (DHA) NİĞDE- NİĞDE Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden mezun olan 163 öğrenci kep attı.

Okul bahçesinde düzenlenen törene Niğde Valisi Cahit Çelik, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, Niğde Adalet Komisyonu Başkanı Bayram Ünlü, Niğde Barosu Başkanı Emin Alper Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Ömer Kılıç, Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, Niğde Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Serdar Ecemiş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Şenel, kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Haberin Devamı

Vali Cahit Çelik ve Belediye Başkanı Emrah Özdemir, öğrencilerin mezuniyetlerini kutladılar. Ardından derece alan öğrenciler kürsüye davet edilerek ödüllendirildiler. Okul birincisi Nur Gülten Kahraman, yaş kütüğüne mezuniyet plaketi çaktı. Okuldan bu dönem mezun olan 163 öğrenci hep birlikte kep atıp, kutlama yaptılar. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!