Belediye vezneleri bayram boyunca hizmet verecek

Güncelleme Tarihi:

Belediye vezneleri bayram boyunca hizmet verecek
Oluşturulma Tarihi: Haziran 14, 2024 16:13

Belediye vezneleri bayram boyunca hizmet verecek

Haberin Devamı

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Belediyesi'ndeki vezneler, Kurban Bayramı tatiline dahil edilen 20-21 Mayıs günleri de hizmet vermeye devam edecek.

Niğde Belediyesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde, vatandaşların bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için tüm hazırlıklarını tamamladı. Hizmet binası içerisindeki vezneler, Kurban Bayramı tatiline dahil edilen 20-21 Mayıs günleri de hizmet vermeye devam edecek. Vatandaşlar, perşembe ve cuma günleri, hizmet binasının giriş katındaki veznelerden işlemlerini yaptırabilecek. Ayrıca Köy Terminali içerisindeki vezneden kredi kartı ile ve Yaş Meyve ve Sebze Hali içerisindeki vezneden hem kredi kartı hem de nakit olarak 9 günlük tatil boyunca 24 saat işlem yapılabilecek.

Belediyeye bağlı ekipler, Kurban Bayramı tatili boyunca ilaçlama, kurban yakalama ve sahipsiz hayvanların bakım hizmetlerini de sürdürecek.

Haberin Devamı

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yaptığı açıklamada, vatandaşların bayram tatili boyunca belediyenin çağrı merkezine telefonla ulaşarak, öneri, istek ve şikayetlerini bildirebileceğini hatırlattı. Başkan Özdemir, kurban kesim yerlerinde de gerekli hijyen ve sağlık koşullarını sağladıklarını belirterek, “Tüm vatandaşlarımızın, Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramı sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.(DHA)

FOTOĞRAFLI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!