MERSİN HABERLERİTOROSLAR HABERLERİ

Başkan Yılmaz: Doğru ve başarılı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz

DHA
02.04.2021 - 17:29 |Son Güncelleme :
DHA

Başkan Yılmaz: Doğru ve başarılı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz

MERSİN, (DHA)-MERSİN’de Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, göreve geldiğinden bu yana doğru, zamanında ve başarılı çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Toroslar Belediyesi'nin nisan ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz başkanlığında yapıldı. Toplantıda, Meclis Katipleri, Meclis Başkan Vekilleri, Encümen Üyeleri, Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Gençlik ve Spor, Eğitim, Kültür, Sanat ve Sosyal İşler, Tarım, Orman ve Hayvancılık İşleri ile Kadın Erkek Eşitliği Komisyonları'nın yeni üyeleri belirlendi. Yapılan oylama sonucunda Meclis Katipliğine; Ömer Bilgin (asil), Celal Ata (asil), Kazım Şengül (yedek), Cesim Aslan (yedek), Meclis birinci Başkan Vekilliğine; Mehmet Şahin, Meclis ikinci Başkan Vekilliğine; Mehmet Koç, Encümen Üyeliğine de; Atila Parlak, Kazım Şengül ve Fatma Özer seçildi.
Toplantıda, ayrıca Toroslar Belediyesi'nin 2020 mali yılı faaliyet raporu da görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
Bütçeyi doğru ve verimli bir şekilde kullandıklarını belirten Başkan Yılmaz, onaylanan faaliyet raporu için tüm meclis üyelerine teşekkür ederek; "İlçemizde başarılı ve örnek çalışmalar yaptık. Göreve geldiğimizden bu yana doğru, zamanında ve başarılı çalışmalar yaptık. Bunun en önemli nedeni de doğru zamanda ve doğru bir şekilde çalışmamızdır. İnşallah önümüzdeki süreçte daha da güçlenerek daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda, Toroslar İlçesi, 3'üncü etap, 4'üncü etap, 5'inci etap ve 8'inci etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planlarına ilişkin tüm komisyonlardan gelen ortak raporlar görüşülerek, komisyonlara 1 ay ek süre verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.
Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, pandemi sürecinde canla başla çalışan ve bu uğurda yaşamını yitiren sağlık çalışanları için yaptıkları Sağlık Kahramanları Parkı'nın sağlık çalışanlarına duydukları minnettin bir göstergesi olduğunu söyledi. Başkan Yılmaz; "14 Mart Tıp Bayramı'nda Sağlık Kahramanları Parkımızın açılışını gerçekleştirdik. Tüm sağlık çalışanlarımızın isimlerine özel kaleme aldığımız mektupları göndererek her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik. Bu süreçte kentimizde Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden 19 sağlık çalışanımızın aileleriyle bir araya geldik, onların da görüşlerini aldık. Bu çalışmayı çok kısa bir süre içinde tamamladık. Birçok ilimizden, kurum ve kuruluşlardan, şahıslardan teşekkür, tebrik ve takdir aldık. Parkımızın açılışına katılan Valimiz Ali İhsan Su'ya, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerine, meclis üyelerimize, sağlık çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ederiz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Toroslar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Toroslar ilinden Başkan Yılmaz: Doğru ve başarılı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Nisan 2021 tarihinde saat 17 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Yılmaz: Doğru ve başarılı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz haberi güncellenecektir.

MERSİN NAMAZ VAKİTLERİ

21 Nisan 2021, Çarşamba
 • İmsak
  04:26
 • Güneş
  05:53
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  16:27
 • Akşam
  19:28
 • Yatsı
  20:48
Sayfa Başı