MANİSA HABERLERİ

Kırkağaç Kavunu Artık Bir Tıkla Evinizde

IHA
08.10.2015 - 09:37 |Son Güncelleme :

DÜNYACA ÜNLÜ MEŞHUR KIRKAĞAÇ KAVUNU ARTIK BİR TIKLA EVİNİZDE. KIRKAĞAÇLI KAVUN ÜRETİCİSİ İSA EFE TARAFINDAN KURULAN KİRKAGACKAVUNU.COM.TR İSİMLİ İNTERNET SİTESİ BİR TIKLA TÜRKİYE’NİN HER YERİNE GERÇEK KIRKAĞAÇ KAVUNU GÖNDERİYOR.

IHA

Dünyaca ünlü meşhur Kırkağaç kavunu artık bir tıkla evinizde. Kırkağaçlı kavun üreticisi İsa Efe tarafından kurulan Kirkagackavunu.com.tr isimli internet sitesi bir tıkla Türkiye’nin her yerine gerçek Kırkağaç kavunu gönderiyor.
Bir koli içerisinde ez az 4 adet Kırkağaç Kavunu olmak kaydıyla, tüm Türkiye’ye gönderilen Kırkağaç kavunu, bu uygulamayla her eve rahatça ulaşıyor. Türkiye’nin hemen hemen her yerine özel paketiyle gönderilen Kırkağaç kavunu çok yakında tüm dünya ülkelerine de servis edilecek. Daha önce patenti alınarak, bandrollü ve etiketli bir şekilde satışa sunulan Kırkağaç kavunu, böylece taklit edilme şansını da ortadan kaldırıyor.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İsa Efe, “Kırkağaçlı bir ailenin evladı olarak, yüzde yüz gerçek Kırkağaç kavununu Türkiye’nin her yerinde tüketiciyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çağımız teknoloji çağı, çağımız hem internet hem sosyal medya çağı. Bu nedenle Kirkagackavunu.com.tr’yi kurarak, sosyal medyada çok ciddi bir yapılanma içerisine girerek, tek tıkla müşterilerimize özel ambalajında ve Kırkağaç kavununun Türk Patent Enstitüsünden alınan barkoduyla birlikte sunuyoruz, gönderiyoruz. İstanbul ve Ankara’ya bir günde, Anadolu’nun değişik şehirlerine ise 2 gün gibi kısa bir sürede özel ambalajında gerçek Kırkağaç kavunu ulaşıyor. Çok yakında Avrupa’nın birçok ülkesine gönderimlerimiz başlıyor. Her bir paketimizde 4’er Kırkağaç kavunu olmak üzere 15 ila 17 kilo arasında kavunlarımız tüketiciye ulaşıyor. Bizi memnun eden tarafı tüketicilerden gelen olumlu tepkiler. Onların bizlere teşekkürleri bizi çok memnun ediyor. Bilindiği gibi Kırkağaç kavunu 15 Ağustos itibariyle başlayıp ve kışlık kavun olması hasebiyle yılın birçok bölümünde depolarımızdaki kavunları tüketiciye gönderiyoruz. Kirkagackavunu.com.tr isimli sitemiz üzerinden yüzde yüz Kırkağaç kavununu temin edebiliyorlar. Bizlere bu çalışmalarımızda destek olan İlçe Gıda ve Tarım Müdürlüğümüz olmak üzere tüm kurumlarımıza çok teşekkür ederim. Düşüncemiz, duygumuz, heyecanımız, hevesimiz odur ki Kırkağaç’ı kavunuyla gerçek anlamda temsil etmek” dedi.
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Melikşah Taşkın ise, “2008 yılından beri Kırkağaç kavunu patent alma ve etiketine yönelik ürün çalışmalarımız meyvelerini vermeye başladı. Bu kapsamda 2009 yılında Kırkağaç kavununa patent almıştık. Üreticimize çok teşekkür ediyorum. Bu patenti kullanmaya başladılar. Türkiye’nin her yerine hatta dünyanın her yerine kargoyla orijinal Kırkağaç kavununu patentli, Kırkağaç’ta yetiştiğine dair etiketiyle, tadıyla, nefasetiyle Kırkağaç kavununu dünyanın her yerine ulaştırıyorlar. Ben üreticimize böyle bir girişimde bulunduğu ve ilçemizi temsil ettiği için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kırkağaç Kavunu Artık Bir Tıkla Evinizde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 09 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırkağaç Kavunu Artık Bir Tıkla Evinizde haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

20 Ocak 2022, Perşembe
 • İmsak
  06:52
 • Güneş
  08:18
 • Öğle
  13:26
 • İkindi
  16:02
 • Akşam
  18:25
 • Yatsı
  19:45
Sayfa Başı