KONYA HABERLERİ

Konya Büyükşehir Belediyesi geçici hizmet binalarına taşınıyor

DHA
17.03.2020 - 10:41 |Son Güncelleme :
DHA

Konya Büyükşehir Belediyesi geçici hizmet binalarına taşınıyor

Mehmet IŞIK/KONYA,(DHA)- KONYA Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binası yapılıncaya kadar geçici olarak kullanılacak hizmet binalarına taşınma süreci başladı. Bazı birimler yeni binalarına geçerken taşınma süreci devam ediyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmet binası yapılıncaya kadar geçici olarak kullanılacak olan hizmet binalarına taşınma sürecine başladı. Bu kapsamda Konya Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamı Mevlana Kültür Merkezi’ne taşınırken, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı Alaaddin otobüs durağı yanına taşındı. Tarımsal Hizmetler ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ile yazı işleri resmi evrak kayıt, numarataj (Kent Bilgi Sistemi), açık kapı, kariyer merkezi, İhale ve encümen toplantı salonu Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda hizmet vermeye başladı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, Genel Sekreter Yardımcısı H. Selim Büyükkarakurt, Teftiş Kurulu Başkanlığı, Hukuk Müşavirliği, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ile UKOME kısa zaman içinde Kılıçarslan Şehir Meydanı’na taşınacak. Genel Sekreter Yardımcısı Furkan Kuşdemir, Emlak Yönetimi Dairesi Başkanlığı ile İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı eski İŞKUR binasına; Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Koyuncu, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ise eski Hava Hastanesi’ne taşınacak. Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü de ilk olarak Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Müşteri Hizmetleri, Vezne ve Abone Servisi’ni Hacıveyiszade Camii’nin karşısında bulunan Mehmet Katırcı İş Merkezi’ne taşındı

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Konya Büyükşehir Belediyesi geçici hizmet binalarına taşınıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Mart 2020 tarihinde saat 10 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konya Büyükşehir Belediyesi geçici hizmet binalarına taşınıyor haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Mart 2020, Perşembe
 • İmsak
  05:16
 • Güneş
  06:37
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:30
 • Akşam
  19:14
 • Yatsı
  20:31
Sayfa Başı