KAYSERİ HABERLERİ

KAYSO, 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi' aldı

DHA
23.06.2020 - 15:40 |Son Güncelleme :
DHA

KAYSO, 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi' aldı

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Sanayi Odası (KAYSO) Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme programı şartlarını yerine getirerek, 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi' almaya hak kazandı.
TSE Kayseri Bölge Müdürü Mahmut Ulaş, KAYSO'nun almaya hak kazandığı 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi'ni Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş’a takdim etti. Konu hakkında açıklama yapan KAYSO Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş, bu belge ile pandeminin başladığı ilk günden beri aldıkları önlem ve tedbirleri bir nevi belgelediklerini açıklayarak, “Sanayi Odamız tüm birimlerinde, giriş çıkışlar ve lavabolar dahil Türk Standartlarının yayınlamış olduğu Covid-19 Hijyen ve Enfeksiyon Önleme Kılavuzu çerçevesinde çalışmalarını tamamlamış, denetimleri gerçekleşmiş ve bu belgeyi almaya hak kazanmıştır” dedi
TSE Kayseri Bölge Müdürü Mahmut Ulaş ise, “Sanayi Odamızın talepleri doğrultusunda, uzman arkadaşlarımızın denetim ve tetkiklerinden sonra hak ettikleri belgeyi kendilerine takdim ettik. Hayırlı, uğurlu olsun. Sanayi Odası’nın üyelerine de örnek teşkil edecek şekilde bu süreci bir plan dahilinde etkin bir şekilde yürütmesinden dolayı yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KAYSO, 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi' aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Haziran 2020 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KAYSO, 'Covid-19 Güvenli Üretim Hizmet Belgesi' aldı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

23 Haziran 2020, Salı
 • İmsak
  03:16
 • Güneş
  05:07
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  16:40
 • Akşam
  20:14
 • Yatsı
  21:57
Sayfa Başı