KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri'de ÜSAİV Genel Kurulu yapıldı

DHA
27.07.2020 - 12:38 |Son Güncelleme :
DHA

Kayseri'de ÜSAİV Genel Kurulu yapıldı

KAYSERİ, (DHA)- ÜNİVERSİTE Sanayi Araştırma İşbirliği Vakfı (ÜSAİV) olağan Genel Kurulu Kayseri Sanayi Odası’nda (KAYSO) yapıldı.
ÜSİAV Genel Kurulunda başkanlık divanı oluşturulduktan sonra, 2019 yılı yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporları okundu. Yönetim ve denetim kurulunun ibrasının ardından yeni genel kurul üyelerinin seçimine geçildi. Genel Kurul neticesinde vakfın yönetimine, Mehmet Büyüksimitci, Prof. Dr. Mustafa Çalış, Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Prof. Dr. Recai Kılıç, Prof. Dr. Recep Güneş, Abidin Özkaya, Abdullah Oğuzbaş, Erkut Korkmaz ve Mehmet Sarıalp seçildi. Genel Kurul sonrası konuşan KAYSO Başkanı ve ÜSAİV Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Büyüksimitci, “Sanayiciler olarak bizim üniversitelere ve kıymetli hocalarımıza çok ihtiyacımız var. AGÜ’de kurduğumuz Model Fabrika A.Ş.’de tüm üniversitelerimizin kıymetli hocalarından faydalanarak sanayimize katkı vereceğiz. Yine mesleki eğitimle ilgili işbirliklerimiz devam edecek. Odamızı ilgilendiren konularda elimizden geldiği kadar Üniversitelerimizde yapılan programlara destek ve katkı vermeye çalışıyoruz. Eğer birlikte çalışmazsak bir ilerleme kaydedemeyiz. Dünyanın yüksek katma değerli ürün, verimlilik ve dijitalizasyonla meşgul olduğu bu zamanda üniversitesiz bir şey düşünmemiz mümkün değil” dedi.   

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri'de ÜSAİV Genel Kurulu yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Temmuz 2020 tarihinde saat 12 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri'de ÜSAİV Genel Kurulu yapıldı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

27 Temmuz 2020, Pazartesi
 • İmsak
  03:48
 • Güneş
  05:28
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  16:41
 • Akşam
  20:01
 • Yatsı
  21:34
Sayfa Başı