Büyükşehir'de parlayan yıldız ödülü

Güncelleme Tarihi:

Büyükşehirde parlayan yıldız ödülü
Oluşturulma Tarihi: Aralık 06, 2016 13:24

Büyükşehir'de parlayan yıldız ödülü

Haberin Devamı

KAYSERİ, (DHA) - EĞLENCE, rekreasyon ve spor alanlarına yönelik farkındalık yaratmak ve sektörün daha nitelikli hizmetler sunmasına katkı sağlamak amacıyla Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen "Shining Star Awards" ödülleri sahiplerini buldu.

"Shining Star Awards" ödül töreni İstanbul Akvaryum Kompleksi'nde yapıldı. 'Eğlencenin Yıldızları', 'Sektörün Yıldızları', 'Fuarın Yıldızları' ve '2016 Tema Yıldızları' olmak üzere 4 kategoride gerçekleşen ödül töreninde25 proje ödüllendirildi. Gecede Kayseri iki ödül kazandı. En başarılı müze ve ören yeri kategorisinde Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi ödüle layık görüldü. Ödülü Büyükşehir Belediyesi adına Etüt ve Projeler Daire Başkanı Hamdi Elcüman aldı.

Parlayan Yıldızlar ödül töreninde ayrıca, Kayseri'ye Yılın Sporcu Şehri unvanı ve ödülü verildi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından başarılı sporcular yetişmesine yönelik ciddi bir altyapı hamlesi başlatılması ve özellikle kitle sporlarına ağırlık verilmesi Kayseri'nin sporcu şehri olmasını saylayan unsurlar arasında yer aldı. "Yılın Sporcu Şehri Kayseri" ödülünü Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin İşlertaş aldı.

FOTOLU

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!