Ünal Demir dünyaca tanınmış ünlü isimlerin yakın markajında

Güncelleme Tarihi:

Ünal Demir dünyaca tanınmış ünlü isimlerin yakın markajında
Oluşturulma Tarihi: Haziran 15, 2021 22:52

Dünyaca ünlü markanın eğitmenliğini yapan başarılı Saç Tasarım Sanatçısı Ünal Demir güzel süper modeller Hailey Bieber ve Barbara Palvin’in ilgi odağı oldu. Ünal Demir’in daha önce de eğitimlerine katılan süper modeller Ünal Demir eğitimlerini çok sevdi.

Haberin DevamıSchwarzkoph markasının eğitmenliğini yapan başarılı Saç tasarım Sanatçısı Ünal Demir evde saç boyamanın tehlikelerini anlattı. Pandemi sürecinde evde saçını boyamak isteyip saçını yakan birçok isimle karşılaştığını söyleyen Ünal Demir, kapanma sürecinde evde saçlarını boyamak isteyenlere tavsiyelerde bulundu.

İlk defa saç boyuyanların, boyaya karşı alerjiniz olup olmadığını kesinlikle test etmeleri gerektiğini vurgulayan izmirli Ünal Demir; ‘’boya alerjinizin olup olmadığını anlamak için bileğinizin iç kısmında boya alerji testi yapabilirsiniz. Alerjiniz yoksa, boyama işlemine geçebilirsiniz. Saç boyarken saç bakımı ihmal edilmemelidir. Saçınızı boyamadan önce yıkamamanız gerekmektedir. Çünkü temiz saç, saç derinizi koruyan doğal yağların kaybolmasına neden olmaktadır. Yarı kalıcı boya kullanıyorsanız en az 12 ile 24 saat, kalıcı boya kullanıyorsanız en az 24 saat önce saç yıkanmış olmalıdır. Daha az sürede saç yıkamak, derinizi koruyan doğal yağları saç derinizden uzaklaştırır. Saç boyama sonrasında kutudan çıkan bakım kremini kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem sayesinde renk kalıcılığı sağlar ve saç yumuşak olmasını sağlar’’ dedi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!