İZMİR HABERLERİ

Modern köy yaşamı hayali kuranlar için

Hürriyet Haber
03.05.2021 - 17:32 |Son Güncelleme :

Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, inşaat sektörünün Ramazan Bayramı’nın ardından tekrar hareketlenmeye başlayacağını belirterek sektörün konut ihtiyacının devam ettiğini söyledi. İzmir’in yaşam biçimi, iklimi ve tatil merkezlerine olan yakınlığı nedeniyle göç almaya devam ettiğini ifade eden Tanyer, pandemi ve depremin ardından hem güvenli, hem de doğal yaşama sahip nitelikli konut projelerinin talep edildiğine dikkat çekti. Münir Tanyer, temmuzda yapımına başlamaya hazırlandıkları Urla Bademler’in karşısında yer alan ‘Tan Urla’ ile modern yaşam ve doğayla bütünleşmek isteyenlerin taleplerine cevap vereceklerini vurguladı.

Hürriyet Haber

HER EVDE BAHÇE OLACAK

Mimar Nevzat Sayın’ın imzasını taşıyan, Ege yaşamından ve Priene antik kentinden esinlenen mimariye sahip olan Tan Urla’nın yurtiçi ve yurtdışından ilgi gördüğünü kaydeden Tanyer, her evin bahçesi olacağını aktardı. Tan Urla’nın modern mimari ve otantik köy yaşamının unsurlarını buluşturacağını da paylaşan Münir Tanyer, şu bilgileri verdi: “Yatay mimariye örnek olacak nitelikteki Tan Urla, 200 dönüm arazi üzerinde çok geniş yeşil alana sahip önemli bir modern köy projesi. Projenin toplam alanının yüzde 85’i yeşil alan statüsünde. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks ve tek katlı daire çeşitleri olacak. Her evde bahçe bulunacak. Yaklaşık 400 konutun bulunacağı Tan Urla’da seralar, sağlıklı beslenmek isteyenlere özel hobi bahçeleri, köy pazarı gibi organik tarım ve modern yaşamın tüm imkanları iç içe sunulacak.”

Modern köy yaşamı hayali kuranlar için

SAĞLIKLI YAŞAMIN ADRESİ

Tan Urla’nın sağlıklı bir yaşam arayanlar için önemli imkanları da beraberinde sunacağını bildiren Tanyer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bölge temiz havası ve iklimiyle sağlıklı yaşam için de elverişli yapıya sahip. ‘Sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme’ sloganıyla Tan Urla’da insanlara özlemini duydukları doğal yaşamı ve organik ürünleri bir arada sunacağız. Alışveriş merkezi mantalitesinden uzak, bir çarşı ve minik dükkanlarda bölge halkının yetiştirdiği doğal ve taze ürünlerin satışı da gerçekleştirilecek. Tan Urla konumuyla yarımadaya açılan kapı özelliğini taşıyor ve ulaşım avantajına sahip bölgede yer alıyor. Temel çalışmalarına temmuzda başlayacağız. Konutların teslim tarihini ise 36 ay olarak öngörüyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Modern köy yaşamı hayali kuranlar için hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Mayıs 2021 tarihinde saat 17 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Modern köy yaşamı hayali kuranlar için haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

08 Mayıs 2021, Cumartesi
 • İmsak
  04:24
 • Güneş
  06:00
 • Öğle
  13:13
 • İkindi
  17:02
 • Akşam
  20:16
 • Yatsı
  21:45
Sayfa Başı