Manaf'tan yeni ktap: Rüya Psikolojisi

Güncelleme Tarihi:

Manaftan yeni ktap: Rüya Psikolojisi
Oluşturulma Tarihi: Nisan 20, 2023 07:03

Kitapları 73 dile çevrilen, 87 eserin yazarı ve Nobel Barış Ödülü Adayı Akif Manaf’ın, yeni kitabı “Rüya Psikolojisi” okuyucularıyla buluştu.

Haberin Devamı

Büyük bir okur kitlesi tarafından takip edilen yazar, kitapta “Rüya Psikolojisi” konusunu kapsamlı bir biçimde ele alıyor. A.Z. Yayıncılıktan çıkan kitap, hem derin teorik bilgilere hem de çok boyutlu pratik deneyimlere dayanıyor. Kitapta yürütülen inceleme ve araştırma diyalektik, analitik, psikolojik ve fenomenolojik unsurlar içeriyor.

Kitap arka kapaktan:

İnsanlık tarihinde ilk defa bu kitapta “Rüya nedir?” sorusuna kesin ve tatmin edici yanıtlar sunulmaktadır. Rüya konusu insanlarda her zaman ilgi ve merak uyandırmıştır çünkü herkes her gece rüya görmekte ama bunun tam da ne olduğunu bilmemektedir!

Bugüne kadar saklı tutulan rüya gizemi açıklanmazsa insanlar kendilerine daha çok zarar verecek ve farkında olunmayan tehlikeler ortaya çıkacaktır. İşte bu kitabın amacı rüya gizeminin insanlığın hazır olduğu kısımlarını açıklamaktır.

Haberin Devamı

Şayet bir insana rüyasında gelecekle ilgili bir bilgi veriliyorsa bu yoktan ortaya çıkmış bir gelecek bilgisi değildir. Peki, bu gelecek bilgisi nereden ortaya çıkmaktadır? İnsanlık tarihinde ilk defa bu sorunun yanıtı bu kitapta paylaşılmaktadır.

Peki, bir rüyada geleceği görmeyi sağlayan şey nedir? Asırlardır insanlar bunu merak etti ama doyurucu bir yanıt bulamadı! İşte bu kitapta çok merak edilen bu ve bunun gibi sorulara doyurucu ve bilimsel yanıtlar verilmektedir.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!