İZMİR HABERLERİ

ISS Proser Ege ve Akdeniz’de yüzde 15 büyüme hedefliyor

Hürriyet Haber
10.04.2021 - 15:48 |Son Güncelleme :

Türkiye’nin 600 farklı noktasında 7 bin personelle hizmet veren ISS Proser, Ege ve Akdeniz Bölgesinde hedef büyüttü. Özellikle Uşak ve Denizli illerinde büyüme bekleyen ISS Proser, pandemi döneminde aldığı önlemlerle de tercih sebebi oluyor.

Hürriyet Haber

Bir seneyi aşkın süredir dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, her ne kadar köklü değişikliklere yol açsa da, ISS Proser’in yerel bazda büyüme hedeflerini canlı tuttu. Ege ve Akdeniz Bölgesinin en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan ISS Proser, hizmet kalitesi ve bu kritik dönemde aldığı aksiyonlarla bölgede hız kesmeden büyümeyi sürdürüyor.

Bölgenin en güçlü illeri İzmir, Muğla ve Antalya

Ege’de 400, Akdeniz’de ise 300 çalışanla hizmet veren ISS Proser’in en güçlü olduğu şehirler İzmir, Muğla ve Antalya olarak sıralanıyor. Ege’de 26 firma, Akdeniz’de ise 13 firma ISS Proser’den hizmet alıyor. Bunların arasında Agora AVM, AGT Antalya, MP Otel Grubu, Trendyol, Markantalya AVM, Ata Gayrimenkul (Hilton Otel), Akka Otelleri, Novada Söke AVM, SEV Amerikan Koleji, İzmir Türk Kolejleri, Turcas Petrol ve Erasta AVM Antalya da bulunuyor. Bölgede ISS Proser’in çalışma alanına 10 il giriyor. 8 il ve bunların ilçelerine güvenlik hizmeti sağlanıyor. Hedef Uşak ve Denizli’de de projeler alarak toplam 10 şehirde güvenlik hizmeti vermek. ISS Proser, pandemi sebebiyle mevcut projeleri elde tutmak ilk hedef olmak üzere, toplam %15 büyüme bekliyor.

Pandemi tedbirleriyle gerçek güvenlik

ISS Proser, Türkiye’de ilk vaka henüz tespit edilmeden pandemi konusunda çalışmalara başladı. Hemen bir komite kurularak ileriki dönemlerde yaşanabilecek senaryolar üzerinde çalışıldı. Henüz ülkemizde kişisel koruyucu donanım kavramı tam anlamıyla yerleşmemişken temasta olan tüm personellere yüz siperliği dağıtıldı. Bunun yanı sıra güvenlik kontrollerinde ziyaretçilerin karşısına geçilerek değil, yanına geçilerek üst aramaları yapıldı. Böylece hem ziyaretçilerin, hem de personellerin virüse yakalanma riski azaltıldı. Ayrıca koronavirüs önlemleri ile ilgili afiş ve broşürler bastırılıp projelere dağıtıldı. Teknolojik çözümler ile ateş ölçümü ve HES kodu sorgulamaları yapıldı ve alınan tüm tedbirler, müşterilere rapor halinde sunuldu. Bu süreçte personel eğitimleri de devam etti, halen de sürüyor.

ISS Proser’in başarısı özenli çalışmaya dayanıyor

ISS Proser, iş sürecinin her anını titiz bir planlamayla yürütüyor. Fiziki güvenliğin yanı sıra özellikle son yıllarda teknolojik güvenlik sistemlerinden faydalanarak fark yaratıcı çalışmalar yapıyor. Dronelar, ISS Mobil, video analiz destekli kameralar, termal kameralar, HES kodu sorgulama kioskları, ISS planet Müşteri WEB portalı gibi yeniliklerle değişen dünyaya uyum sağlanıyor. Yöneticilerin seçiminde proaktif, zihinsel gelişime açık ve pozitif bir çalışmayı ön planda tutan adaylar değerlendirmeye alınıyor. Ayrıca çalışanların kişisel gelişimlerine ve proje esaslarına uygun eğitimlere devam ediliyor. Bu günlerde Ege ve Akdeniz’in turizm bölgesi olması nedeniyle özellikle otellere yaptığı güvenlik hizmeti tekliflerine hız kazandıran ISS Proser, mevcut projelerde görev yapan personellerin İngilizce eğitimi ve iletişim eğitimlerine ise öncelik veriyor.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İzmir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İzmir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde ISS Proser Ege ve Akdeniz’de yüzde 15 büyüme hedefliyor haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

09 Mayıs 2021, Pazar
 • İmsak
  04:22
 • Güneş
  05:59
 • Öğle
  13:13
 • İkindi
  17:03
 • Akşam
  20:17
 • Yatsı
  21:47
Sayfa Başı