İZMİR HABERLERİ

Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan Polis Teşkilatına Farklı Etkinlik

IHA
28.04.2015 - 11:38 |Son Güncelleme :
Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan Polis Teşkilatına Farklı Etkinlik
IHA

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanlığı, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü personeli için şiirli terapi programı düzenledi.
Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki şiir terapi programına, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’da katıldı. Emniyet teşkilatının yoğun katılım gösterdiği etkinliği, şair yazar şiir terapisti Burak Ballı gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı ve Ege Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Behlül Murat Maral yaptığı konuşmada, Türkiye’de ilk kez Gençlik ve Spor Konfederasyonu’nun gerçekleştirdiği bu organizasyonda şiir terapisiyle iç huzuru sağlayıp motivasyonu arttırmak ve ruh sağlığını olumlu etkilemeyi amaçladıklarını belirtti. Maral, “Şiir terapisi, bireyin kendi ve diğerlerini algılamasında netlik kazanması yaratıcılık, öz güven ve kendini ifade becerisinin artması yoğun duyguları kağıda dökerek gerilimini azaltması yeni fikir, iç görü ve bilgilerin sentezi yaparak yeni anlamlar oluşturması davranış ve tutumlarının değişmesini sağlayacak olgun başa çıkma becerilerinin gelişimi yönünde katkı sağlar" ifadelerini kullandı.
Murat Maral, programda İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya da hizmet ve onur ödülü verdi. İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, ödülü almaktan dolayı onur duyduğunu aktararak "Etkinlik çok güzeldi değişik ve olumlu buldum şiirle baş başa olup insanı dinlendiren, ruhuna hitap eden böyle bir program gerçekleştirdiği için Behlül Murat Maral’a ve ekibine polis teşkilatım adına teşekkür ederim” dedi.
Etkinliğe ayrıca, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Genel Sekreteri Ayşin Gencer, Ege Bölge Başkan Yardımcısı Gürkan Erdoğan, İzmir İl Başkanı Fatih Odabaşılar ve konfederasyon yöneticileri de katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan Polis Teşkilatına Farklı Etkinlik hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2015 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan Polis Teşkilatına Farklı Etkinlik haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

11 Ağustos 2022, Perşembe
 • İmsak
  04:42
 • Güneş
  06:15
 • Öğle
  13:22
 • İkindi
  17:09
 • Akşam
  20:19
 • Yatsı
  21:46
Sayfa Başı