İZMİR HABERLERİ

Genç İş İnsanı Serdar Bahçıvan’dan Öneriler

Hürriyet Haber
15.01.2021 - 22:49 |Son Güncelleme :

Türkiye’nin yanı sıra, İhracat yaptıkları ülke sayısını arttırarak ve büyümek adına yeni yatırımlarıyla isminden sıkça bahsettiren BVN Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Bahçıvan, pandemi süresinde de 72 ülkeye ihracatlarına devam ettiklerinin altını çizdi. Krizi fırsata çevirmenin tam zamanı diyen Bahçıvan, “Hedefler başarının kilit noktasıdır” dedi.

Hürriyet Haber


29 yıldır hizmet veren BVN Fan Motor Firması’nda büyüme trendini sürdüren genç patronlardan Serdar Bahçıvan, ihracat yaptıkları ülke sayısını arttırmanın gururunu yaşıyor. İstanbul Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Bahçıvan, dünyanın dört bir yanına tüm havalandırma fanı ve dıştan rotorlu elektrik motorlarını buluşturduklarının altını çiziyor. Yerli sermaye ve yerli üretim ile dikkat çeken aile şirketi tüm dünyada pandemi yüzünden yaşanan ekonomik krizden etkilenmeden üretmeye devam ediyor. Toplumda var olan her bireyin öncelikli hedefinin olması gerektiği üzerinde sıklıkla duran Serdar Bahçıvan, kişinin yalnızca ekonomik hedefleri değil aynı zamanda sosyal hedeflerinin de olması gerektiğini vurguluyor ve başarılı olmanın en önemli ayağı olduğunu belirtiyor.  Bahçıvan, “Günümüz sınırları içerisinde 72 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatları en kısa sürede 200 ülkeye çıkarma hedefindeyiz.” Diye belirterek, her zaman için azmini ve hırsını ortaya koymuştur” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Genç İş İnsanı Serdar Bahçıvan’dan Öneriler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ocak 2021 tarihinde saat 22 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç İş İnsanı Serdar Bahçıvan’dan Öneriler haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

03 Mart 2021, Çarşamba
 • İmsak
  06:13
 • Güneş
  07:34
 • Öğle
  13:28
 • İkindi
  16:40
 • Akşam
  19:13
 • Yatsı
  20:29
Sayfa Başı