İZMİR HABERLERİ

Doğum haritanız yol haritanızdır

Hürriyet Haber
20.06.2021 - 13:59 |Son Güncelleme :

Astrolojinin ne kadar büyük bir yol haritası olduğu pandemiyle birlikte daha çok anlaşılır oldu. İzole olmanın en büyük getirisi hayatlarımızı sorgulayıp, hayat amacımızı öğrenmeye başlamamızdır. Astroloji hem bireysel hayatımızda, hem de dünya için çok önemli bir bilgi kaynağıı. Bireysel olarak doğum haritanız sizin yol haritanızdır. Bunu parmak iziniz gibi de düşünebilirsiniz.

Hürriyet Haber

 

Laçin UZUNÇELEBİ

Astroloji ve enerji danışmanı

lacinselastroloji@gmail.com

 

YENİDEN GÜNDEMDE

2021’in en önemli gökyüzü olayı olan ‘Satürn-Uranüs Karesi’ ikinci kez temasa geçiyor. 17 Şubat-15 Haziran ve 24 Aralık’ta üç defa aktifleşen bu açı hayatımızda büyük değişimlerin habercisi oluyor. Hem bireysel, hem global anlamda kökten değişimi hayatımıza aktaracak bu enerjiyi gelin birlikte anlayalım.

Bu iki güçlü enerji gökyüzünde birbirine sert açı kurunca ortaya büyük değişimlerin bizi beklediği sinerjisi çıkıyor. Bunun içinde sanal para da mevcut, sanal ortamın hayatımıza daha çok hakim olması da...

Kontrol etmeye çalıştıkça hayatınız da zorlaşmıyor mu? Gökyüzü şu an bizi sınıyor. Bu etkili olayla hava şartları bile değişti. Yüksek gerilimli bu enerji için size söyleyeceklerimi not alın ve bu dönem yaşadıklarınızı iyi gözlemleyin. Saturn-Uranüs karesinin aktif olduğu dönemlerde...

* Farklı düşünceler ve icatlar,

* Geleneksel olanın değiştiği, yeni düşünce akımlarının oluştuğu,

* Bilimsel araştırmaların ön plana çıktığı, uzay teknolojisi ve yazılım gibi konuların geliştiği,

* Olağandışı hava olayları ve yer hareketlilikleri yaşandığı gözlemlenmiştir.

En çok boğa, aslan, akrep, kova burçları ve yükseleni, Ay burcu ya da kişisel gezegenleri burada olanlar daha çok etkilenecektir. Değişime direnç gösteren bu burçlar sabit nitelikte oldukları için yeni olan enerjiyi kolay kabul etmeyebilir. Bu yüksek enerji ise hızlı ve çok da naif olmayacak bir şekilde değişimi hayatlarımıza getirecek.

NE YAPILABİLİR?

Değişime direnmeden yeni olan durumu kabul etmek. Bol bol enerji çalışmalarıyla enerji bedenini rahatlatmak. Farkında olmaya çalışmak ve en önemlisi de ‘asla’ dememek. Gün gelir, ‘Bu zorlu dönemi iyi ki yaşamışım’ diyebilirsiniz.

Olaylara, ‘Bu neden benim başıma geldi?’ demek yerine, ‘Ben bu olaydan nasıl bir farkındalık kazanabilirim, bu olayın bana mesajı ne?’ diye bakarsak stresi ve kaygıyı azaltarak hayatımıza yepyeni daha güzel enerji alanları açmış oluruz.

Bu süreçte vereceğimiz hem bireysel, hem de global olarak sınavların sonuçlarını ise 24 Aralık civarı tüm dünya olarak yaşayacağız. Önemli olan hayatında bitişler varsa bunu nasıl algıladığın ve kendin için ne yaptığın.

Hatırlatmakta fayda görüyorum ki, astroloji senin daha iyi bir versiyonuna hizmet eden bir ilim.

MERKÜR RETROSU BİTİYOR

Özellikle iş insanlarını yakından ilgilendiren bu döneme dikkat! 22-23 Haziran biraz daha temkinli olalım kararlarımızla ilgili. Merkür’ün de 23 Haziran’da retrodan çıkmasıyla birlikte iletişim alanında çok fazla hızlanma yaşayacağız. Yeni imza atmak, projelere başlamak, ilişkiye başlamak için 23’ünden sonrasını bekleyebilirsiniz. Merkür retrosunun yavaşlattığı iletişimi haziran sonu gibi gelin hızlandıralım. Online ticaret, online eğitimler ve tüm iletişim kanalları rahatlıyor. Oğlak dolunayı 24 Haziran’da oğlak burcunun 3 derecesinde bir dolunay yaşayacağız. Her dolunayda olduğu gibi bu dönemde başağrısı, gerginlik ve huzursuzluk üç gün önceden başlayabilir. Bunu dindiremek için kaya tuzunu bir küvete koyup arınma yapılabilir. Kendimizi daha depresif hissedebiliriz. Kemiklerde ve dişlerde de ağrılar olabilir.

Oğlak burcu, devlet insanları, üst kademe yöneticiler, büyük firmalar ve onların yöneticileri, iş insanları, mühendisleri temsil eder. 3 derece oğlak burcunda olacağı için en çok etkilenenler koç, yengeç, terazi ve oğlak burçlarının da yükseleni, Güneş, Ay burcu ya da kişisel gezegenleri olanlar. Finans konularına göz kırpıyor. Bu dolunay aslında kökten değişimi getirecek ve bir çok kişinin hayatında yeniden hayat çizgisini yapılandırmaya sebep olacak. Kuralları hayatına getirerek oğlak burcu doğum haritanda hangi evde ise ona göre yepyeni düzenlemeler yapacaksın. Temmuzun başına kadar bu etki sürecek.

Toprak elementinde olan bu dolunayla birlikte doğal afetler konusunda bizi uyarıyor. Uranüs, temelden bizi sarsacak düşüncelerin ortaya çıkacağını ve birçok alanda eski ve yeni sistemlerin savaşacağını gösteriyor. Bu dolunayın en güzel açısı Güneş ve Jüpiter arasındaki akışkan uyumlu enerji. Çalışanlar, sağlık sektörü, memurlar için güzel ve daha ferah bir dönemin habercisi diyebiliriz. Şans ve fırsatlar, yengeç, akrep ve balık burçlarını etkileyecek. Bu söylediğim tüm etkiler genel olmakla birlikte kişisel doğum haritasına göre yorumlanırsa daha doğru olur. Haziran ayı çok hareketli ve hayatımızda birçok konuyu hızlıca gündeme getiriyor. Oğlak dolunayı ile birlikte hayatını yapılandır, yönet ve yeni kararlarını istikrarlı şekilde uygulaman için sana büyük bir fırsat veriyor.

Sevgilerimle.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Doğum haritanız yol haritanızdır hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Haziran 2021 tarihinde saat 13 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğum haritanız yol haritanızdır haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

01 Ağustos 2021, Pazar
 • İmsak
  04:29
 • Güneş
  06:06
 • Öğle
  13:23
 • İkindi
  17:13
 • Akşam
  20:29
 • Yatsı
  22:00
Sayfa Başı