İZMİR HABERLERİ

Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm

Hürriyet Haber
19.02.2021 - 13:16 |Son Güncelleme :

Odağına “beyni” alan zayıflama metoduyla binlerce kişinin kilo sorunundan kurtulmasını sağlayan nörobilim uzmanı Deniz Egece, kurduğu enstitüde “online kalıcı zayıflama eğitimleri” veriyor. Psikologlar, diyetisyenler, nörobilimciler, spor eğitmenleri, sosyologlar ve tıp doktorlarından oluşan uzman kadrosuyla hizmet veren Deniz Egece Enstitü, “fazla kilolara sonsuza dek veda etmenin” formülünü sunuyor.

Hürriyet Haber

20 yıldır nörobilim alanında çalışmalar yapan Deniz Egece, kilo sorununun “zihinde” çözüldüğünü keşfetti ve herkese uygun bir zayıflama yöntemi geliştirdi. Egece, “Düşünce Molası” adını verdiği bu bilinç egzersiz yöntemiyle bugüne dek binlerce kişinin fazla kilolarıyla vedalaşmasını sağladı.

Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm

UZMAN KADROSUYLA

HİZMET VERİYOR

Kendi adıyla kurduğu enstitüde uzman kadrosuyla hizmet veren Deniz Egece, dijital dünyanın yeniliklerine de ayak uydurdu ve online eğitimlere başladı. Deniz Egece Enstitü’nün “online kalıcı zayıflama eğitimleri”ne katılanlar; psikologlar, diyetisyenler, nörobilimciler, spor eğitmenleri, sosyologlar ve tıp doktorlarından oluşan uzman bir kadroyla çalışıyor. Online eğitim sürecini başarıyla tamamlayanlar, şikayetçi oldukları fazla kilolarla sonsuza dek vedalaşıyor.

BİLİNÇALTI

EĞİTİMLE DEĞİŞİR

Alanında birçok ödül almış olan nörobilim uzmanı Deniz Egece, “zayıflamak” ile “kalıcı zayıflamak” arasında fark olduğunu söylüyor: “Zayıflamak, bedendeki fazla kiloların erime sürecidir. Kalıcı zayıflamak ise günlük davranış alışkanlıklarına neden olan bilinçaltındaki bilgilerin değişmesiyle mümkün olur. Kişi sadece kilo vermek istiyorsa yağ yakımı sağlayacak bir program uygulaması yeterli olur. Fakat kalıcı şekilde zayıflamak istiyorsa, bilinçaltındaki bilgileri mutlaka değiştirmelidir. Bilinçaltındaki bilgiler de sadece ve sadece eğitimle değişir. Biz de Deniz Egece Enstitü’de işte bu eğitimi veriyoruz.”

ZİHNİNİ BEDENİNLE

BARIŞTIR!

Deniz Egece, zayıflamak isteyenlere şöyle sesleniyor: “Zihnini kontrol et, bedenini yönet. Zihinsel ve fiziksel değişime izin ver. Bilinçaltında var olan ideal bedenini yeniden ortaya çıkar. Hiçbir diyet veya spor listesi seni kalıcı olarak değiştirmez. Kalıcı değişim ancak zihinsel değişim olduğunda gerçekleşir. Zihnini bedeninle barıştır. Kendi beslenme, hareket ve enerji uzmanın ol.”

KİŞİYE ÖZEL

PROGRAM

Deniz Egece Enstitü’nün “kişiye özel” online kalıcı zayıflama programı, toplam 8 hafta sürüyor. Eğitim, haftanın bir günü, birer saatlik seanslar halinde kişiye özel görüntülü arama ile gerçekleşiyor. Seanslar, kişinin yaşam şartları, bilinç seviyesi, geçmişte yaşadıkları, duygusal bağ ve bağımlılıkları, özel sorunları gibi bilgiler dikkate alınarak planlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İzmir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İzmir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

28 Şubat 2021, Pazar
 • İmsak
  06:17
 • Güneş
  07:38
 • Öğle
  13:29
 • İkindi
  16:38
 • Akşam
  19:10
 • Yatsı
  20:26
Sayfa Başı