İSTANBUL HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

Prof. Alaaddin Asna anısına Halkla İlişkiler Sempozyumu

DHA
15.02.2019 - 18:14 |Son Güncelleme :

A&B İletişim’in, kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına düzenlediği ve mesleki eğitimi geliştirmeyi, iş dünyasıyla üniversiteyi yakınlaştırmayı amaçladığı konferanslar dizisinin üçüncüsü, 25-26 Nisan’da Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi işbirliğiyle Eskişehir’de yapılacak. “Yeni Zamanlar ve Halkla İlişkiler” konulu sempozyumda kavramları, uygulamaları, etkileri ve sonuçlarıyla “Post-truth” ve “Halkla İlişkiler” ilişkisi, kültür, siyaset, yeni medya ve etik kapsamında tartışılacak.

Prof. Alaaddin Asna anısına Halkla İlişkiler Sempozyumu
DHA

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rasime Ayhan Yılmaz, dijital, siyasal, ekonomik ve toplumsal bir dönüşüm halinde olan dünyada halkla ilişkilerin yerinin ve işlevinin tartışılacağı Post-truth temalı ulusal sempozyumun hedefinin, farklı disiplinlerden uzmanları, uygulayıcıları, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getirmek ve iletişim eğitiminin gelişimine ışık tutacak bir sonuç bildirisi hazırlamak olduğunu söyledi. 

A&B İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Asna da, “Çağın gereklerini mesleğimize yansıtmanın yollarını arıyor, tartışma ortamı yaratılmasına öncülük etmeyi, mesleğimizi evriltmeyi hedefliyoruz. Umarım bu konferanslar dizisiyle, akademi ile meslek mensupları/iş dünyası arasında bir köprü vazifesi görebilir ve amacımıza ulaşabiliriz” dedi.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Prof. Alaaddin Asna anısına Halkla İlişkiler Sempozyumu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Şubat 2019 tarihinde saat 18 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Alaaddin Asna anısına Halkla İlişkiler Sempozyumu haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

14 Ocak 2021, Perşembe
 • İmsak
  06:50
 • Güneş
  08:20
 • Öğle
  13:18
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:06
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı