İSTANBUL HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak oluyor

DHA
08.01.2021 - 12:50 |Son Güncelleme :
DHA

Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak oluyor

İSTANBUL, (DHA) - Beyoğlu Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği ağaç budama işleminden elde edilen ağaç dallarını ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtıyor. Ağaç dallarının toplanarak dağıtıma hazır hale getirildiği Fen işleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, ekiplerle birlikte odun keserek paketlemelerine yardım etti.

Beyoğlu Belediyesi tarafından ilçe genelinde gerçekleştirilen ağaç budama işleminden elde edilen ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak olarak dağıtılıyor. Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma ile hem budama işleminden elde edilen odunlar israf edilmeyerek ekonomiye kazandırılıyor hem de ihtiyaç sahiplerinin yakacak ihtiyaçları karşılanmış oluyor. Fen işleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ekiplerle birlikte odun keserek paketlemelerine yardım etti.

200 HANEYE 3 BİN PAKET YAKACAK ODUN DAĞITILDI

Belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen budama işleminden elde edilen ağaç dalları yakacak olacak şekilde kesilerek paketleniyor. Ekipler daha sonra paketlenen yakacakları araçlara yükleyerek belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine teslim ediliyor. Proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 200 haneye 3 bin paket yakacak odun dağıtımı yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak oluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ocak 2021 tarihinde saat 12 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beyoğlu’nda budanan ağaç dalları ihtiyaç sahiplerine yakacak oluyor haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

14 Ocak 2021, Perşembe
 • İmsak
  06:50
 • Güneş
  08:20
 • Öğle
  13:18
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:06
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı