İSTANBUL HABERLERİ

Eyüplü Kadınlar Spor Şenliği’nde Buluştu

IHA
25.05.2015 - 14:41 |Son Güncelleme :

EYÜP BELEDİYESİ’NİN DESTEKLERİYLE B-FİT TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN EYÜP KADIN SPOR ŞENLİĞİ EYÜP STADI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ORGANİZASYONA ÇOK SAYIDA EYÜPLÜ KADIN KATILDI.

IHA

Eyüp Belediyesi’nin destekleriyle B-Fit tarafından organize edilen Eyüp Kadın Spor Şenliği Eyüp Stadı’nda gerçekleştirildi. Organizasyona çok sayıda Eyüplü kadın katıldı.
Eyüp Belediyesi’nin kadınlara yönelik organizasyonlarından biri olan Eyüp Kadın Spor Şenliği Eyüp Stadı’nda gerçekleştirildi. B-Fit ortaklığıyla gerçekleştirilen spor şenliğine çok sayıda kadın, çocuklarıyla birlikte katıldı. Eyüp Stadı’nda gerçekleştirilen spor şenliğinde kadınlar, toplumda spor bilinci ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturmak için bir araya geldi.
Etkinlik kapsamında, aerobik, pilates, ısınma yürüyüşleri ve evde uygulanabilecek bel ve boyun egzersizleri yapıldı. Uzman doktor eşliğinde kas ve eklem sağlığı hakkında da kadınlara bir sunum gerçekleştirildi. Ayrıca Eyüp Kadın Spor Şenliği’nde katılımcılara ücretsiz yağ ve kas ölçümleri ve sürpriz hediyeler de verildi.
Etkinliğe katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da, kadınlara yönelik her türlü faaliyeti desteklediklerini belirterek, “Ben de uzun yıllar spor ile uğraştım. Bu aralar işlerimin yoğunluğundan pek vakit ayıramasam da spor ile iç içeyim. Bu tür faaliyetlerin toplum sağlığına katkısı oldukça büyük. Biz de her zaman sporun, gençlerin ve kadınların yanındayız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Eyüplü Kadınlar Spor Şenliği’nde Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Mayıs 2015 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eyüplü Kadınlar Spor Şenliği’nde Buluştu haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

25 Ekim 2021, Pazartesi
 • İmsak
  05:54
 • Güneş
  07:20
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:48
 • Akşam
  18:17
 • Yatsı
  19:37
Sayfa Başı